Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már itt hasonló kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt hasonló kérdés, de azért felteszem. Van több olyan nőismerősöm, aki attól szenved, hogy a barátjuk, akivel 5-10 éve együtt vannak, nem veszi el, el se jegyzi. Én is ilyen vagyok, de mentségemre még nem járunk ennyi éve. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Olyan választ felesleges írni, hogy " nem akar minden nő megházasodni", evvel tisztában vagyok. Most olyan szituk megoldásáról kérdezek, ahol a nő rohadtul szeretne megházasodni. Valaki akar gyerekeket, valaki nem akar gyerekeket, valakinek van is már gyereke, sőt, gyerekei, mégse veszi el.
2021. szept. 22. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szabad akar maradni, nem vállalja örökre.
2021. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A megoldást én abban látom, hogy amikor előjön a szó ilyesmiről, mindkét fél elmondja, hogy képzeli az életét és kb mit mikor. Itt előjön, ha nagyon nagy különbségek vannak a tervekben - pl a másik fél egyáltalán nem akar házasságot vagy gyereket.

Akkor érdemes átgondolni, nekem melyik fontosabb és ennek fényében dönteni a kapcsolat jövőjéről.

2021. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A megoldás az, hogy tudatosan keresek párt, nem élek bele a vakvilágba és kommunikálok a jövőbeli terveimről, arról, mit várok egy kapcsolattól, stb. És ha azt érzem, stagnálunk, nem haladunk, akkor szakítok.
2021. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Érintettként (8 éves kapcsolat, örök barátnő) annyit tudok hozzáfűzni, hogy a kommunikáció és a tervek tudatos tisztázása ellenére mégis így alakult az életem. Én őszinte voltam, megmondtam, hogy fontos számomra a házasság (nem a fehér ruha meg a rongyrázás miatt), ő azt mondta, neki nem az, de nincs ellenére a dolog. Ennek ellenére évek óta csak hiteget. Korrektségért cserébe csomó kifogás meg kamu.
2021. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem baj, ha így gondolod, csak ne hitegesd. Keress olyat, aki szintén nem akar házasságot.
2021. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Engem 7 év után jegyeztek el, nem is sikerült jól a lánykérés, mert én már a szakításon gondolkodtam, mert azt éreztem, hogy nem halad semerre a kapcsolat. (Három évvel korábban beszéltük meg, hogy igen, együtt maradunk és lesz 2/3 gyerekünk a második után meglátjuk, hogy mennyi).


Nálunk amúgy azt gondolom, hogy az volt a gond, hogy a baráti társaságokból mi voltunk az elsők, akik idáig jutottak. (Egy nálunk 4 évvel idősebb házaspárt leszámítva, akik már mikor megismerkedtünk házasok voltak). Amikor elkezdték mondani mások is, hogy eljegyezték egymás és aztán voltunk közösen esküvőn, szerintem az volt a fordulópont a férjemnél.

2021. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Én erre azt tudom mondani, hogy a környezetemben kivétel nélkül, mikor az ilyen 5-10 éves kapcsolatok végetértek, a következőben 1-2 éven belül esküvő lett.
2021. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

A megoldás az hogy rohadt hamar tisztázni kell ezt az elején. Minél idősebbek vagytok annál hamarabb.

Fiatalabbaknál mondjuk szerintem az első 1-2 évben, idősebbeknél par hónapon belúl. Akár az első x randin. Kinek mikor ideális.


De itt is érvényes egy szabály hogy ha egy férfi akar valamit akkor azert tenni fog.


Ez élethelyzetfüggő is, mert ahol még össze sincsenek költözve és nem éltek legalább egy évet együtt, ott nincs ertelme házasságról beszelni szerintem.


Hamar kell tisztázni és ha a pasas csak hebeg-habog szinte fix hogy nem akar házasodni vagy csak nem veled.

2021. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányokba nem szerelmes a párjuk, csak velük van, mert mittudomén, jól főz, vagy mindig ott van, ha szexelhetnékje van, vagy ilyesmi. Kényelmes neki ez a kapcsolat, de nem akar elvenni, nem te vagy élete szerelme. Nekem sosem volt még ilyen hosszú kapcsolatom, de mindhárom exem 1 év után már el akart jegyezni és ők tényleg nagyon szerelmesek is voltak belém(csak én még túl fiatal voltam elköteleződni, most 25 évesen érzem úgy, hogy jöhetne már az igazi).


Persze ha 17-18 évesen jöttetek össze, akkor érthető, hogy 5-6 év járás után kéri meg a kezed, mert még akkor is nagyon fiatalok vagytok. De felnőtt párkapcsolatokban, ha maximum 2-3 éven belül nincs lánykérés, akkor ott kell hagyni a pasit, mert te nem érsz rá életed végéig.

2021. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vőlegényem a gyerekei anyjával 13 évet élt. Fel se merült benne, hogy elvegye.

Nekem 1 év után kérte meg a kezem.

2021. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!