Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az összes velem egykorü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes velem egykorü barátnőm, nőismerősöm átesett már szakításon olyasformán, hogy hosszabb kapcsolat után a férfi szakított vele, és akkor szenvedett. Nekem még sose volt ilyen, akkor szerencsém van, vagy jól csinálom?

Figyelt kérdés
Nyilván az első kapcsolatomban vagyok.
2018. júl. 29. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ami késik, nem múlik.
2018. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha 18 éves vagy, akkor lehet szerencse. Ha 48 (amit nem hiszek, mert bugyuta a kérdés), akkor jól csinálod + szerencsés vagy.
2018. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nyilván az első kapcsolatomban vagyok."


Olyan vagy, mint az autós fórumokon azok, akik kikérik maguknak, hogy X típussal sok a gond, mert ők már 2000km-et mentek vele, és semmi baja nem volt :D

2018. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok az elsőben, mert nem lett vége. Ők azért nincsenek az elsőben, mert a párjuk kidobta őket.
2018. júl. 29. 12:14
 5/9 A kérdező kommentje:
De múlik, nem hiszem hogy szakítna velem.
2018. júl. 29. 12:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Lakatosnak köszönöm a választ.
2018. júl. 29. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Napi dicsekvős kérdés?

Nagyon ügyes vagy, jól csinálod, itt a jutalomfalat. *buksisimit*


De remélem tudod, hogy ez messze nem ennyire 2 dimenziós. Nem tudjuk hány éves vagy, van-e bármi gond a kapcsolatoddal, hiszen az, hogy nem hajítottak ki, nem jelenti, hogy jól is bántok egymással, boldogok vagytok, nem megy félre valamelyikőtök, magyarán, hogy nem egy mérgező, rossz kapcsolatban éltek.

Egy rossz kapcsolatban pedig sokkal rosszabb, mint egyedül.

2018. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez most tényleg olyan kérdés, hogy jujjj de jóóó nekem és vagyok a legboldogabb , látjátok milyen tökéletes vagyok??? hipp hipp hurrá. :)


Neked nem volt ilyen és?

Van akik az első párjukkal 10 évig vannak együtt és utána lesz vége. Ez sehol sincs megírva, és soha nem lehet tudni.


A legszuperebb legfantasztikusabb a leg szeretet teljesebb kapcsolat, ahol váltigazt állítja mindenki, hogy ők igazán teljes szívből szeretik egymást és így tudják meg úgy tudfják, meg megbíznak a párjukban és ő meg ő soha nem tenné....bla bla bla....bárhová becsaphat a villám, egy pillantás alatt összeomolhat minden .

2018. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És?
2018. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!