Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak esélyt a réginek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a réginek, vagy koncentráljak az újra?

Figyelt kérdés

Szünet van a kapcsolatomban, valószínűleg vége, de még látok némi esélyt a folytatásra és szeretném is folytatni, ha a másik fél is akarja.

Viszont közben megismerkedtem valakivel, akivel érzem a szikrát. Egyelőre nem alakult ki semmi, de biztos, hogy a közeljövőben fogunk találkozni és ismerkedni egymással.

Ti melyikre koncentrálnátok?


2021. szept. 27. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Egyikre sem, hagynék egy kis időt, és nem ugrálnék egyikről a másikra.
2021. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyikre sem.

Az exszel nem véletlenül vagytok külön, viszont nincs lezarva 100%-osan.

Amíg viszont nincs lezarva a régi teljesen értelmetlen új kapcsolatot kezdeni.

2021. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Én mindenképp a regire... akik azt mondják a káposzta csak felmelegítve jó, azok nem látnak túl az egojukon... Sokat hozzá tud adni egy kapcsolathoz, hogy külön mentek, és rájöttök kell a másik. De ebben az esetben nyilván ne kacsingas félre, hanem tarts önvizsgálatot, hogy miben kell javulnod. Na meg a kapcsolat hossza is nyilván mérvadó.
2021. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy egyedül legyél ám egy napot is 😂szánalmas...
2021. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Kapcsolatban nincs szünet! Ez a gyávák magyarázata arra, hogy vége.

Felejtsd el mindkettőt, majd jön más.

2021. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

Koncentrálj a régi kapcsolatodra !

A régi "meglévő" kapcsolatodat javítsd !

Abba fektesd az összes energiádat, hogy kijavítod a nem tetsző dolgokat a régi kapcsolatodban, azaz újítsd meg a régit !

Csak szolok, ha esetleg egy újban gondolkozol, ott is lesznek megoldandó feladataid, problémáid, amiket ha nem javítasz... akkor megint fel fog vetődni benned a kérdés, hogy na akkor most, menjél e vagy maradjál ?

Egy kapcsolat attól lesz igazán jó ha azt karbantartjuk, folyamatosan ápoljuk, dolgozunk azon , hogy jó legyen !

Dolgoz a régi kapcsolatodon , hogy az jó legyen neked - nektek !

2021. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
A régi az teljesen off, mivel az is gáz, hogy megfordult a fejedben a választás lehetősége. Ergo egy idegen ember képes volt téged annyira felcsigázni, hogy egy lapon említsd a régivel. Neked is és a réginek is jobb lesz, ha békén hagyjátok egymást.
2021. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gerinctelen megoldásokat, hogy szünet, meg mással ismerkedés. De egy önző, lelketlen világban élünk.

Nem vállalod a felelősséget. Ha szeretném a másikkal, hogy folytatódjon, akkor teszek azért. Ha nem, akkor szakítok. Ha lezártam magamban az előzőt, akkor kezdek neki másiknak. De ezt a lelki gyenge, és gyáva megoldást választod. Ha nem jön be az új, visszamész a régihez. Ha nem jön össze a régivel, addig fenntartod az új lehetőségét.

Ilyenkor kellene egyedül maradni, és kicsit rendbejönni önmagaddal. És ha rendbejöttél lelkileg, tudod mit szeretnél az élettől, akkor nem fogsz ingadozni emberek között, és nem bántod meg őket feleslegesen.

2021. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Igazán a végleteket lehet itt olvasni

A régi kapcsolat hány évig tartott? Hány éves vagy?

Minél fiatalabb vagy annál inkább az új kapcsolat felé visz a szíved, a tapasztalatszerzés fontos, ki akarod magad próbálni.

Ahogy öregszel és lassul az életed ritmusa úgy tanulod meg értékelni az embereket akik emberszámba vesznek, ragaszkodni kezdesz hozzájuk, nem engeded el őket könnyen ha még van remény.

Ha az új partner iránt valami olyan érzel amit a régi után soha nem éreztél és ez kölcsönös(ez nagyon fontos), akkor érdemes váltani és kipróbálni egymást, ha ez nincs meg, akkor inkább maradj egy ideig egyedül és kialakul benned mit akarsz kezdeni az életeddel.

2021. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kicsit árnyalnám a képet, mert sokan feltételezések alapján válaszoltak. :)

Nem vagyok kapcsolatfüggő. Annyira nem, hogy a mostani előtt évekig tartott, míg egy korábbi kapcsolatot el tudtam engedni, nem is ismerkedtem közben senkivel. Amikor elkezdtem ismerkedni, akkor találkoztam valakivel, akivel úgy tűnt, nagyon jól megvagyunk. Nem volt ez hosszú dolog, pár hónapja tart, próbáltunk összecsiszolódni. Itt került hiba a gépezetbe és ami szerintem a legnagyobb gond, hogy nem tudtuk megbeszélni. Én szerettem volna, de ő szünetet kért. Én meg soha nem voltam a szünet híve, vagy megbeszélünk valamit, vagy ha nem megy, akkor inkább lépjünk tovább, pláne egy viszonylag friss kapcsolatban. Mondjuk nekem a lezáráshoz is kell a megbeszélés, az sem volt meg. Úgy két hét bizonytalanság után én már lezártam magamban a dolgot, közben alig kommunikáltunk, csak ígérgetés volt, hogy majd, majd... (igaz, ebben külső tényezők is szerepet játszottak, valamilyen szinten érthető volt). Amikor már nagyjából lezártam magamban a dolgot, akkor teljesen váratlanul találkoztam valakivel. Nem kerestem a lehetőséget, nem ismerkedtem, hanem egy közös ismerősünk révén kerültünk egy társaságba. És igen, nála olyasmit éreztem, amit korábban csak egyszer (nem a mostani szünetelő kapcsolatban), hogy első pillanattól valami megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek iránta. Nem tudom ennél jobban megfogalmazni. Amikor utoljára ezt éreztem, akkor abból nagyon lassan, fél év alatt életem legszebb kapcsolata alakult ki, pedig az elején nem hittem volna, hogy bármi lehet belőle. Hogy ez a mostani dolog kölcsönös-e, azt nem tudom, csak annyit mondott, hogy szeretne majd jobban megismerni.

Másnap bejelentkezett a szünetelő partnerem, hogy most már nyitott a megbeszélésre. Fogalmam sincs, ő mire jutott, az is lehet, hogy le szeretné zárni, az is lehet, hogy folytatni akarja. Jelenleg is bizonytalan a helyzet. Ezért született a kérdés.

2021. szept. 27. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!