Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz virágot venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz virágot venni barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a mostani lányok hogy állnak a virághoz. 2 hét múlva születésnapja lesz és az biztos, hogy veszek neki bonbont meg valami apró ajándékot de a virágban nem vagyok biztos. Van akitől azt hallottam, hogy nem divat már virágot vinni és ciki. Ő 16 éves.

18/F


2010. szept. 1. 07:53
 1/8 nyuxipok ***** válasza:
En 17 vagyok es az en baratom is pont ilyen ajandekot adot nekem es en nagyon de anagyon orultem neki.Szerintem nyugodtan adhatsz neki viragot.Szerintem nem ciki.
2010. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Virágot ajándékozni sosem ciki.Biztos örülne neki!
2010. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem minden lány nagyon örülne egy csokor virágnak:)

Nem csak születésnap alkalmából, hanem akármikor amikor meg szeretnéd lepni őt, nyugodtan vehetsz neki.

De születésnapra is megfelelő ajándék.

L/16

2010. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A nők nagyon tudnak örülni a virágnak.

És ne csak alkalomra vegyél neki.

Spontán amikor úgy érzed, tudatni szeretnéd vele, hogy fontos neked. Hidd el értékelni fogja.

25/F

2010. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt, teljesen normális dolog virágot adni. Nem is értem, ki gondolhatja ezt nem normálisnak...
2010. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Számomra annál szebb ajándék nincs is,mint mikor a barátom meglep egy szál rózsával.Biztos a barátnőd is nagyon örülne neki.


19/L

2010. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább csináld azt h. elő v. utó ajándékként veszed neki és akkor biztos örülni fog neki,mert így több napig tart a szülinapja, amúgy tényleg vehetsz neki nem csak alkalomra virágot.Nem ment ki a divatból,max a fiúk lettek lusták virágot venni, de mindenki szereti az ajándékokat.Derísd ki mi a kedvence.
2010. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz. Egy tanknak jobban örülnek.
2010. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!