Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ilyesmi ajándékot venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyesmi ajándékot venni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Párom 24 éves és gondoltam meglepem egy szál virággal? Bár nem kimondottan hallottam ilyenről, de fiúkat szoktak virággal megajándékozni? Ha igen akkor milyet lehet adni a számára?
2011. okt. 8. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem hanyagold a virágot
2011. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 The Situation ***** válasza:
szerintem max Voksán Virágnak örülne
2011. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elég poénosra tudod venni a figurát (bókokkal teli, "titkosimádócetli"), vagy valami emlék kötődik hozzá (ilyen és ennyi virágot kaptál tőle x-y időpontban, amikor ez és ez történt). Ez utóbbi értelem szerűen inkább évfordulóra illik és inkább egy romantikusabb srácnál jöhet be.
2011. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a párod, ismerned kell, hogy örülne e neki. A pasiknak általában italt szoktak venni. De csinálhatsz egy piros tangából is virágutánzatot, és rászerkesztheted egy hurkapálcikára. És máris kész a virág. A többi meg a ti dolgotok. ;-)
2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, cserepes virágot vegyél neki. A vágott virágot nem igazán tudjuk (én legalábbis) értékelni. Egy cserepes virágot viszont lehet használni dekorációnak, és a barátod mindig rád fog gondolni, amikor gondozza, vagy ránéz. Öööö és lehet, hogy a kaktusz lenne a legjobb választás, azt még mi pasik is életben tudjuk tartani.
2011. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért én ismerek egy-két virágot akikkel meglephetnének. Mondjuk a Dammak Jázmin sem utolsó...

én szeretem a virágokat, de inkább a cserepeset. szóval nekem vehetnél valami kisebb pálmát, egy jóféle kaktuszt vagy ilyesmi..

2011. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, vegyél neki egy punipánt.
2011. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Iuventus ventus ***** válasza:

Én örülnék egy szál virágnak, ha azt a szerelmemtől kapnám.


Megszárítanám, és megtartanám örök emlékbe. (vagy legalábbis addig, ameddig tart a kapcsolat)


Ha többet is kapnék tőle (nem egyszerre) akkor is megszárítanám és egy szép nagy szárított csokor virágom lenne, Tőle.


Lehet leszólni, de én már csak ilyen romantikus vagyok.



17/F

2011. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy szál virág szerintem elég hülyén nézne ki...mégse nő...


exemet egyszer egy bonsai fácskával leptem meg,annak nagyon örült

2011. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!