Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos részemről ha barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos részemről ha barátom ezt csinálta?

Figyelt kérdés

Volt az életébe neki egy olyan lány aki élet szerelme volt akkori időbe több mint 3 évig voltak együtt , szakítottak és az azt követően akik voltak barátnői egész végig közbe azt a lányt szerette aki élete szerelme volt . Mindent megtett azért a lanyért ,mi együtt vagyunk másfél éve és megláttam a telefonjába hogy rá keresett facebookon meg instan is és nekem ebből az esett le hogy még érezhet iránta valamit de ő tagadja azt mondja semmi jelentősége nem volt csak engem szeret, de nem mutatja ki az érzéseid csak Nagyon ritkán és azt mondta mert ez a lány megölte benne a romantikázást ,tehát akkor csak rá gondol meg ,szerintetek jogos részemről hogy azt hiszem szereti?

Ő 26

Én 22


2021. szept. 28. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy még mindig őt szereti, lehet csak valamiről eszébe jutott és kíváncsiságból keresett rá. Ha nem nézegeti rendszeresen, akkor ezzel még nem feltétlenül van gond. Az már nagyobb probléma, hogy nem mutatja ki az érzéseit irántad.
2021. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez a felnőtt kategória...nem a tini
2021. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem biztos, hogy szereti, talán csak egyszerűen eszébe jutott. Ebből még nem kell messzemenő következtetéseket levonni.Kérd tőle, hogy éreztesse veled jobban a szeretetét.
2021. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!