Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális reakció lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció lenne a részemről, ha a lenti konfliktusra úgy reagálnék, hogy véget vetek a párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Tök röviden a szituáció, 2 hete elmentem a barátaimmal péntek este szórakozni, inni, kérdeztem is előtte a páromat, hogy van-e valami programja holnapra, mert úgy tervezzük, hogy ameddig bírjuk addig bulizunk, és ezért lehet másnap használhatatlan leszek. Mondta, hogy nem tervezett semmit, menjek nyugodtan.


Oké, másnap természetesen másnaposan keltem fel, a barátnőm viszont nem beszélt velem, mert elmondása szerint megsértődött rám azért, merthogy elmentem bulizni, mert mi van ha esetleg ő is elakar menni bulizni az ismerőseivel, ahova el akar engem hívni, de én nem tudok elmenni, mert fáradt vagyok, és másnapos.


Kérdeztem tőle, hogy akkor most szeretne elmenni találkozni a barátaival? Mert elmehet nélkülem is.


Erre azt válaszolta, hogy nem akar, de ha akarna akkor én nem tudnék menni, mert másnapos vagyok, és ez őt zavarja.


Aznap nem beszélt velem, én hazamentem, és azt vettem észre, hogy nem keres, ha írok neki, akkor 1-1 szavakkal válaszol, ha felhívom 1-1 szavakkal beszél.


Kértem, hogy mondja el őszintén mi a problémája, beszéljük meg, mert látom, hogy valami zavarja, és úgy tudunk egyről a kettőre jutni, ha megbeszéljük, mi a probléma, de nem valaszolt semmit, csak annyit, hogy hagyjuk.


Pár napig még játszottuk ezt a csak én keresem dolgot, próbáltam többször is mondani neki, hogy beszéljük meg mi a probléma, de sosem mutatott rá hajlandóságot, se arra, hogy keressen.


Ezért úgy voltam vele, hogy nem fogom keresni, mert kíváncsi voltam, hogy ő keresne-e, na hát péntek óta egy szót nem beszéltünk.


Úgy vagyok vele, hogy még várok egy hetet és szakítok, mert nem ez a konfliktuskezelés megfelelő módja szerintem.


Vagy szerintetek még mit kéne tennem?


2021. szept. 1. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen igazad lenne, ha szakítanál. Te próbáltad vele megbeszélni, ő nem mutatott hajlandóságot, és ez a totális eltűnés nem konfliktuskezelés, játssza a durcás kislányt. Én is szakítanék a helyedben.
2021. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én mégcsak nem is szakítanék ezek után a játszmázások után, majd koppan, ha felbukkan.
2021. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Normális reakció lenne. Ha nem hajlandó felnőtt ember módjára viselkedni, akkor nem érdemes rá pazarolnod az idődet.
2021. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
A kérdésből az érződik, hogy a fészbúkon éltek. Gondolom, nem élőben hagyott faképnél egy kérdésre "válaszként". Nagy hiba, nem ott éljük a házas életet, és nem egy lájkon múlik, hogy ki mit gondol rólad. Ott könnyű egy üzenetre nem reagálni vagy lesöpörni valakit. Beszélj vele személyesen. Ha akkor se megy, akkor van gond.
2021. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"Kértem, hogy mondja el őszintén mi a problémája, beszéljük meg, mert látom, hogy valami zavarja, és úgy tudunk egyről a kettőre jutni, ha megbeszéljük, mi a probléma, de nem valaszolt semmit, csak annyit, hogy hagyjuk.


Pár napig még játszottuk ezt a csak én keresem dolgot, próbáltam többször is mondani neki, hogy beszéljük meg mi a probléma, de sosem mutatott rá hajlandóságot, se arra, hogy keressen."


Az előzmények számomra az elviselhető hiszti kategória, de aki egy hétig baxik rám, holott nyitott vagyok vele együttműködni és semmi hatalmas bűnnel (agresszió, megcsalás, bántás) nem szolgáltam rá erre, azt egyszerűen kitörlöm az életemből. Legyen rokon, barát vagy párkapcsolat. Ha már magamra hagy, csinálja rendesen, örökre.

2021. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Féltékeny szegényke és azt hiszi ezzel a hisztivel meg fogja akadályozni hogy te legközelebb egyedül elmenjél valahova bulizni. Nagyon meg fog lepődni mikor te ezért őt otthagyod.


Viszont ha az összes férfi egyből otthagyná a nőket csak azért mert "nincs semmi bajom" hisztiznek akkor már kihalt volna az emberiség.

2021. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak ürügyet keresett, hogy összevesszetek...

Szóval lehet, hogy ő már tulajdonképpen szakított veled.

2021. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Összevalók vagytok!


"Úgy vagyok vele, hogy még várok egy hetet és szakítok, mert nem ez a konfliktuskezelés megfelelő módja szerintem." A szakítás, az a megfelelő módja, igen! Az olyan felnőttes, ugye? Azért írom, hogy felnőttes, mert nem vagtyok felnőttek, csak játsszátok, meglehetősen hiteltelenül.


Nehogy szétmenjetek! Nehogy 4 ember legyen miattatok boldogtalan a későbbiekben. Elég kettő.

2021. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A szakítás, az a megfelelő módja, igen! Az olyan felnőttes, ugye? Azért írom, hogy felnőttes, mert nem vagtyok felnőttek, csak játsszátok, meglehetősen hiteltelenül."


De ha hiába hajlik a megbeszèlèsre napok óta a másik fèl, csak játsza tovább az eszèt kb a semmi miatt akkor mit is képes tennie?


Kèrdező, a barátnődnèl ez csak színtiszta hiszti, ès igazából az a baja, hogy el mertèl menni szórakozni èjszakába nyúlóan nèlküle. Hiába beszèltètek meg előtte, akkor is ez a baja, mert úgy tudsz csajozni meg stb. Persze nem ezt mondja, de ez az oka. Most meg "csend-el" bűntet. Úgymond elveszi a kedved az ilyen alkalmaktól.

Szemèly szerint èn reálisnak tartom a szakítást, ès mindenesetre mindenkèpp gondold át, erre van-e szüksèged.

2021. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg próbál zsarolni a kicsike. Nem könyörögnék tovább, hagynám.
2021. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!