Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom egy önző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom egy önző dög az ágyban. :S

Figyelt kérdés

Most már kicsit többre vágynék...Semmi nélkül berakja a micsodáját,max 10perc alatt végez és neki nagyon jó volt...Ő elmegy 10/10X én kb 10/1X...

Sokszor még fel sem izgat és hát szárazon elég kellemetlen...:(De velem mi lesz?

Nagyon szeretem,ezért van hogy én elégítem csak ki,de nekem megint csak semmi sem jut...

Amúgy isteni vele meg minden,de úgy érzem önző dög.

Most már nem tudom mit tegyek.

Már említettem neki és csak azt fújja:jó majd legközelebb úgy csinálja,megígéri...De persze utána semmi.

Heti 2X,3X van sex,persze régen ez is több volt...napi szinten.


2010. szept. 1. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8%
11:25-el egyetértek. Te sem tudod, mit akarsz. Ilyenek vagytok, nők, nem tudjátok és vadidegenektől várjátok a segítséget. Mi mondjuk meg, mit tegyél? Még véletlenül se hagyd el szerintem, maradj foglalt. FGF
2010. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
a volt barátom is ilyen volt, egyszerűen nem érett egy kapcsolatra.Szerintem hagyd el, vagy beszélj vele, h. neked is vannak igényeid
2010. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!