Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanál olyannal akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál olyannal akit a szakítas meg se hatna? Vagy maradnál vele ebben a tudatban?

Figyelt kérdés

Párom annyira erős stabil, ha el is hagynám felfogná igy hogy ne ez a nő is elment ő semmirol nem tehet ő szegeny áldozat es lazán csinálná a napjait továbbra is igy ahogy eddig, mintha mi sem történt volna.


Olyanokat mond hogy valahol fajna de (simán)túlélné ha szakitunk. Meg stb.


Attol soha nem fél hogy elveszít, szakitásnál se kaparna, csak tudomásul venné, és még nem is keresne egyszer se.


Ugy érzem kb semennyire nem vagyok fontos, semmit nem számitok neki.


Ezzel a tudattal hogy ha lépni akarok akkor menjek ő nem tart vissza, akkor igy járt, hogy lehet egyáltalán járni bárkivel is?



#nem hatná meg a szakitás
2021. szept. 29. 07:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha más okod nem lenne a szakitásra csak ez? Hogy tökmindegy neki hogy vagy e vagy nem. Elfogadja amit az elet hoz es ennyi?
2021. szept. 29. 07:55
 2/10 A kérdező kommentje:
*felfogná úgy, hogy na ez a nő is elment.
2021. szept. 29. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Most neked alapból van valami okod szakítani s ez a hozzáállása erősíti benned az érzést?


Vagy voltál egy kapcsolatban s kiábrándító lett, hogy időről időre közli nem vagy nagy érzelem az életében?

Ha csak úgy valaki ilyeneket mondana nekem elsőre félviccesen lerendezném, másodiknál rámosolyognék, hogy oké szia, akkor ne lopd az időm ha nem szeretsz. Nem azt várja az ember másik törjön össze de ha szeret, tisztel minek rugózik olyanon mi van ha vége s az se számítana? Ápolni kell nem b, c ,d terveket gyártani az utánra...

2021. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a közöny és ragaszkodás mit sem fog számítani.

Ha neked elég, hogy ennyire vagy fontos neki maradj vele. De szerintem inkább ciki,hogy valaki ennyire kőszív,sem mit az erő és tartás ismérve. Az én exem is ilyenekkel dobálózott,hogy ő ennyit tud, ilyen és nem változik,meg aki menni akar rá kell adni a kabátot. Egy éve vége és még mindig roncs. Szóval csak az egojuk mondatja velük jobbik esetben,rosszabban vagy nem szeret,vagy lelkisérült.

2021. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért szakítunk, hogy a másikat hú de megbüntessük, hanem saját magunk miatt, mert a kapcsolatban rosszul érezzük magunkat.


Amúgy ha mindig magát állítja be szegény áldozatnak, és szerinte mindenki más ki akar vele tolni, akkor mégsem erős vagy stabil.

2021. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is ilyen volt, tette magát hogy "ha te elmész már aznap este másik nő fog itt feküdni a helyeden" mondtam hogy oké, akkor majd szépen megágyazok neki 🤷🏽‍♀️ és összepakoltam. Ez 1 éve volt, de azóta is könyörög hogy menjek vissza.😀 a látszat néha csal.
2021. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem szakítanék éretlen manipulációs céllal, csak azért, hogy észrevegye magát vagy azért, hogy megbüntessem, ennél kevés undorítóbb dolgot tudnék elképzelni. Ha szakítok, akkor azt azért teszem, mert boldogtalan vagyok és nincs esély arra, hogy később jól működjön. Ilyen szakításba meg nem fér bele a kaparás, undorítónak tartom amikor valaki nem tartja tiszteletben a másik döntését és szakítás után nekiáll vergődni meg teperni.

Nagyon remélem, hogy ha esetleg valamikor szakítanánk a párommal akkor nem próbálna visszatartani és nem dőlne a kardjába, hanem élné tovább az életét. Én is ezt tenném. Ettől még persze, hogy fájna és lenne mit meggyászolni, de mégis mit csináljak ha szakítanak velem? Nyilván élni fogom tovább az életem. Ettől még szeretem és remélem erre nem kerül sor, de az élet nem áll meg egy szerelmi bánat miatt.

2021. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez sima felelősséghárítás nála hogy ha vki megy ő mit tudna tenni semmit. A másik döntése, ő meg az áldozat. Nem tehet semmirol soha.


Ha úgy érzem, nem szeret, azt is rámháritja, hogy én érzem rosszul, neki ehhez köze sincs.

2021. szept. 29. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakitanek
2021. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A reakciója lehet csak blöff. Van az a vicces ábra, hogy a nő két hétig sír a szakítás után, és aztán túl teszi magát, a férfi meg két hét után kezd el bőgni.
2021. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!