Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem változtatja meg? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem változtatja meg? A technika ördöge, a férfiak lustasága vagy valami más?

Figyelt kérdés

Még a nyáron véletlenül pont akkor mentem be a szobába, mikor a párom az e-mailjeit olvasta, és megláttam egy könyvtárat egy régi barátnője becézett nevével, de úgy tettem, mint aki nem is látott semmit.

Tegnap este pedig a párommal ketten ültünk a gépe előtt, mikor megnéztük a skype-partnereit, akik között ugyanaz a női név volt, csak egy másfajta becézésben, :) jellel a név után. (Párom mellesleg nagyon keveset skype-ozik).

Tudom, hogy volt ez a barátnője, de évekkel ezelőtt, és már rég lezárták a kapcsolatot. Ráadásul a lány 300 km-re lakik tőlünk.

De ha véget ért a kapcsolat, akkor miért nem változtatta meg a könyvtár/skype-partner nevét? Mert pl. én se tartok könyvtárakat a volt barátaim nevével... Hogy kérdezzek rá finoman, hogy miért nem? Vagy hagyjam és ne idegesítsem magam ilyeneken? /Biztos, hogy párom életében én vagyok az egyetlen... :) /


2007. dec. 27. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Én napi rendszereséggel beszélek exemmel, a címtáraimban pedig úgy van elkönyvelve hogy "Angyalom", a másik meg a saját régi becenevén. Mert jóban vagyunk, szép emlék, és mert lusta vagyok átírni. Egyébként Skype-on lehet hogy a csaj írta be a nevet, nem párod. Ha lezárult, és szeretitek egymást, ne aggódj emiatt, de nagyon zavar inkább beszéld meg vele, csak vigyázz, nehogy úgy tűnjön kutatsz a cuccai közt. Egyszerűen mások vagyunk, és kész.
2007. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megszokásból és lustaságból. Nekem is szerepek olyan a listámon, akivel legalább 2 éve nem beszéltem már.
2007. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom a megszokott lustaság elmélethez.Nekem is van olyan exem,akivel elég sokat beszélek,ha véletlenül talizunk,akkor pedig nagyon örülök neki.Ennek ellenére éppen most készülünk összeházasodni,újítjuk fel a lakásunkat,és várjuk az első gyermeket.

Az,h nem szüntetett be mindenféle kommunikációt az exével,az nem azt jelenti,h vissza akar menni hozzá.Főleg,h évekkel ezelőtti sztori,és több száz kilóméter választ el tőle titeket.Ha nem akarná,h tudd,akkor nem engedne a géphez,amikor éppen az e-mailjait olvasná,vagy skypozna...De hiszen,te is megmondtad,h te vagy neki az egyetlen!!Akkor?Mit vársz?

Szerintem hagyd a francba az egészet,és szeresd nagyon a palit!

2007. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
hát vagy lustaság vagy csak egy régi kedves emlék. lehet megmaradt a joviszony és nem nagy veszekedéek közt váltak el és tartják a kapcsit.
2007. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!