Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most költöztem össze a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költöztem össze a párommal, aki felhozta a gyerekvállalást, de engem nem érdekel a téma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom felhozta, hogyha a szülei megtudnák, hogy én lehet nem is fogok akarni gyereket a későbbiekben sem, akkor ők azt javasolnák a barátomnak, hogy hagyjon el engem, mert szerintük nem vagyok kiegyensúlyozott. Még azt mondta a barátom, hogy ő nem akar majd azért összeveszni a szüleivel, mert nem vállalunk gyereket, mert ők ezen megsértődnének. Én sajnos ezen eléggé besértődtem, és bunkó dolgokat mondtam neki, ami miatt a szakítás is felmerült. Mit tegyek?


Én 25/l, a fiú 27



2021. szept. 29. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked azért kéne majd szülni, akaratod ellenére esetleg, mert anyukáék ezen megsértődnek, akkor szerintem is lehet jobban járnál a szakítással.
2021. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Az ilyen selejtet dobd ki
2021. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sajnos olyanokat mondtam a barátomnak, hogy engem nem érdekel, hogy a szülei mit gondolnak, mert ez nem az ő életük, és nekem nem szimpatikusak az ilyen akaratos, mások dolgába beleszóló emberek. És azt mondtam az anyukájára, hogy manipulatív, és ezzel érzelmileg zsarolja őt. :(
2021. szept. 29. 16:17
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden szavad igaz, még ha bántó is.

Jó, hogy nem fogsz a kedvükért gyereket vállalni.

Hapsikám meg felnőhetne és elengedhetné anyuka kezét. Szerintem nem fogja.

2021. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igazad van.

Mondjuk nem értem...Erről nem beszéltetek korábban hogy ki akar és ki nem?

Ő akar?

Mert ha ő tudja hogy akar akkor ugye mondanom sem kell, hogy nem kellett volna összeköltözni.


Egyébként meg igazad van ebben. Ez a ti életetek és előbb-utúbb úgyis megtudják. Ha x év múlva sem leszel terhes.


Szóval én nagyon hamar tisztáznám hogy ki mit akar...

2021. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Figyi igazad van abban, hogy tényleg nem normális beleszólni az életetekbe. De a párod szeretne egyébként gyereket vagy csak a szülei nyomására vállalná be? Mert ha amúgy szeretne, jobb most szakítani, mint egymás idejét húzni. Ha csak a szülei nyomására szeretne, akkor vagy tegye rendbe magát és álljon ki magatokért, vagy tényleg jobb lesz egymás nélkül.
2021. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, de beszéltünk róla korábban, elmondtam neki, hogy én nem biztos, hogy szeretnék, és azt mondta akkor, hogy megértette, és nem fogja ezentúl emlegetni a témát, aztán miután összeköltöztünk, kb rögtön felhozta.
2021. szept. 29. 16:21
 8/21 anonim ***** válasza:
4%

#3: csak gondolom nem ezekkel a szavakkal...

Erre mondják azt, hogy konfliktuskezelés hiánya. 25 éves vagy, nem kell csodálkozni azon, hogy még nem akarsz gyereket. Lehet később sem fogsz, de ezt még nem tudhatod.

Egyszerűen annyit kellett volna mondjál, hogy jelenleg még nem érzed magad készen a gyererekvállalásra, de majd jövőben ez változhat. E helyett te nekimentél annak az embernek, akivel a jövődet képzelted el eddig...

2021. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint ő lehet hogy akar. Bár kérdéses hogy a szülei miatt vagy ő maga gondolja így.


Szerintem erről mindenképpen beszélni kell. Nem szőnyeg alá söpörni.

2021. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Leültök este, és átbeszélitek. Ha ő akar gyereket, vagy akár a szülei pressziójának mindenáron meg akar felelni, akkor nem illetek össze. Könnyes búcsút vesztek, és elengeditek egymást.
2021. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!