Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanok történetét várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok történetét várom, akik még 20-as éveik végén is tanultak, igaz volt párjuk de még nem volt téma a gyerekvállalás de közben fiatalabb lányoknak babáik lettek. Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

Milyen érzés az, ha már a második diplomát szerzitek, de tudjátok belül, hogy egy kisbaba hozná meg az igazi boldogságot? Most nem bírálatokat kérek mert a párom többször kijelentette, hogy velem akar családot, csak az a baj, hogy már bőven benne vagyunk a korban én 27 ő 42 és 8 hónapja élünk együtt az ismerkedésünk után 4 hónappal volt összeköltözés. Azt mondja, minden nap gondol a családra. Én mondtam neki,hogy 29 évesen jó lenne ha lenne, és szokta mondani hogy jó anya lennék ő meg jó apa. Most egy iskolában dolgozok, beszokott értem jönni és szokta látni amikor kísérem ki a kicsiket , azt mondja jól áll nekem meg szerinte rutinos vagyok. Szoktunk beszélgetni is ezekről a dolgokról, volt amikor mondtam neki, hogy ha lányom lenne Dórinak hívnám és akkor mindig mondja erre, hogy abba azért neki is lesz beleszólása, persze tetszik neki a név meg ilyenek. Sokszor mondja, hogy nem volt boldog gyerekkora, kiabáltak egymással a szülei. Lehet türelmetlen vagyok nem tudom. Én a személyes történeteket várom, aki volt ilyen helyzetben hogyan élte meg? Én azért most nehezebben, sok kisbaba születik mostanság.

Hogyan kezeltétek ezt a helyzetet vagy azt, akiknek a gyerekvállalás átcsúszik a 30-as éveibe? Nagyon kétségbe kell esni? Köszönöm és szép napot mindenkinek.


2016. jún. 10. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ketsegbeesni, hanem ehelyett a paroddal kell kommunikalni pontos idopontokat behatarolva. Az hogy "majd egyszer jo anya lennel" az nem az. Pontosan ki kell jelenteni hogy mit szeretnel es az pontosan hany evesen tervezed. Maskepp 40 eves korodban es hallgathatod hogy "jo anya lennel majd egyszer".
2016. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én valamivel fiatalabb vagyok nálad, de már elmúlok majd 30 is, mire befejezem a tanulást. Viszont nekem párom sincs, soha nem is volt, úgy érzem már le is mondhatok róla, akkor az érdeklődés irántam... Közben meg hasonló korú ismerőseim házasodnak, gyereket szülnek, de minimum stabil kapcsolatuk van.

Szóval nézd a jó oldalát: legalább van kivel tervezned, így én azért nem esnék kétségbe a helyedben.

2016. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de tudjátok belül, hogy egy kisbaba hozná meg az igazi boldogságot"


Ha ez így lenne, akkor nem a sokadik diplomámon dolgoznék, hanem azon, hogy gyerekem legyen. Én személy szerint azt gondolom, hogy bőven ráérek 30 éves korom után szülni, és tapasztalataim alapján eleve rátermettebbek, jobb anyák a 30 felettiek (kivételek persze biztos vannak, sőt!). Emiatt nem is irigylem a korábban szülő nőket - nekem ugyanis nem ez a legfontosabb.


A te esetedben ráadásul arról van szó, hogy összvissz egy éve ismeritek egymást. Én biztos nem szülnék ilyen fiatal kapcsolatba.

2016. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez akkor változott meg nálam amikor öt megismertem. Amúgy van határidő két év múlva szeretnék és elmondtam neki. De igazatok van. Sajnos hajlamos vagyok elkeseredett lenni mert ez akkor tört rám amikor megismertem ;)
2016. jún. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!