Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már bántalmazó kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már bántalmazó kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és igen
Férfi vagyok és nem
Nő vagyok és igen
Nő vagyok, és nem
53 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Idilli első időszak, apránként felépített teljes kontroll, érzelmi zsarolás, degradálás, minden kapcsolatom ellehetetlenítése. (igen, nagy barom voltam, de nagyon fiatal). Nem ütött meg, de dühkezelési problémái voltak és mint utóbb kiderült, az eggyel korábbi barátnője nem volt ilyen szerencsés.

Azóta a legapróbb jelekre is tudok figyelni, ezt elég egyszer megtanulni.

2021. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen, de az elsõ bántalmazásnál már leléptem

25/L

2021. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Nem vonzom az ilyen emberekt, illetve kerülöm őket tudat alatt is. ha mégis belefutnék, csak 1 dobása lenne.
2021. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, viszont ez érzelmileg volt bántalmazó, illetve testiségek terén nem tisztelte, ha valamit nem akartam. Ha többször nemet mondtam, addig zsarolt, manipulált, hisztizett, amíg muszájból bele nem mentem.


Fizikai bántalmazás egyszer történt, de akkor sem konkrét ütés, hanem végigrángatott az utcán, és még volt képe azt mondani, hogy az érdekemben tette, hogy elérjük a buszt, és ne kelljen a hidegben várni a következőre. Hűséges volt, ami mellette szólt, mert a kapcsolaton belül azt hittem, hogy minden más férfi megcsalna.

2021. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért kicsit szomorú vagyok hogy ennyi nő nyomott rá az igenre de remélem már sikerült kilépni a kapcsolatból.. :)
2021. szept. 29. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!