Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottam barátnőmmel, ma megyek hozzá és viszem neki az apróbb cuccait és ő is elhozta nekem. Valahol a szívem mélyén még szeretem de neki van valakije (akit már a kapcsolatunk idején kiszúrt magának, pontosabban a csóka őt) Tegnap derült ki számomra,h ez a kapcsolatunk utolsó 1 hónapjába már tervezés alatt volt. Nem merte elmondani nekem hogy a kapcsolatunkat már máshogy tervezi, csak kész tények elé állított (amikor már biztos volt a dolguk) de nem is azt mondta meg,h van már valakije, hanem csak azt,h nem úgy szeret mint rég. Az egy érdekes helyzetben derült ki,h már mellettem a csókával megbeszélték,h velem szakítani fog... Undorító a helyzet.

Nyugodt legyek? Vagy kérjem számon miért tette ezt? Váljunk el barátként? Vagy haragosként?

Egyet tudok, ha mosollyal fogad akkor én is úgy fogok viszonyúlni...


2010. szept. 1. 14:50
 1/9 Timi: ) ***** válasza:

Bár nehéz ebben a helyzetben nyugodtan maradni,de mégis azt ajánlanám.

Ha olyan a temperamentumod,hogy úgy is tudsz mosolyogni,miközben a szíved megszakad,akkor tedd ezt,jobb békességben elválni,bár én ebben a helyzetben azért elmondanám a hölgynek,hogy mi az ami a legjobban fájt nekem,legyen tisztában azzal,hogy ez nem volt szép tőle és igenis furdalja a lelkiismeret.

Ha barátként váltok el,egy jó darabig ne találkozz vele,se ne beszélj vele,mert úgy neked picivel könnyebb lesz.

Nagyon sajnálom,ha menni akar hagy menjen!

:(

23/L

2010. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Réti bubuzér ***** válasza:
Borotváld le a tested a farpofáid kivételével, és egy szál sportszuszpenzorban, és zsokésisakban üvöltözz artikulálatlanul, miközben vazelint kenegetsz a mellbimbóidra. Garantált hatás ;)
2010. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben szerintem az a legfontosabb, hogy felülemelkedj a történteken és ne mutasd ki, hogy bosszant vagy fáj a dolog, mert azzal csak a saját sebezhetőséged árulod el. Ha a lány ilyeneket tudott tenni, akkor az se fogja különösebben megmozgatni a lelkiismeretét, ha beolvasol neki, hogy mennyire megsértett. Esetleg annyi belefér, hogy elmondd, inkorrekt húzásnak tartod, és csalódtál benne - szóval ne az legyen a lényege, hogy TE megbántódtál, hanem hogy Ő szemét volt. És akkor belül elszégyellheti magát, viszont nem fogod később a fejed verni a falba, hogy elárultad a megbántottságod.

A barátsággal kapcsolatban, én egy ilyen ember barátságát semmire se értékelem, igaz én ha egyszer valakit leírtam, akkor az le van írva :) de aki egyszer elárult, az barátként se ér sokat.

2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az együttérzést Timi :)

Jelenleg olyan vagyok mint egy időzített bomba. HA olyat szól vagy épp tovább fogja tagadni akkor robbani fogok. De ha bevallja amit már tudok biztosan akkor igen úgy fogok rátekinteni mint egy barátra akivel régebben több közös álmunk és célunk volt de sajnos nem tudtuk létrehozni. Félek,h ez nem így lesz pedig az egyik legfontosabbnak az őszinteséget tartom egy kapcsolatban.

2010. szept. 1. 15:03
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyértelmű,h őt fogom szemétnek tartani és azt akarom elérni, h neki fájjon jobban az amit tett. Rámutatok, h akit választott azzal is ugyanezt fogja megcsinálni ha már nem látja jónak a kapcsolatukat. Nem magamat fogom sajnáltatni.

A barátságról pedig, igazad van mert ha így át tudott verni akkor uezt megfogja csinálni "barátként" is. Csak azok más szituk lennének.

Csak ne lett volna ilyen hosszú a kapcsolatunk (több mint 6 év) és ne emlékeznék a sok szép emlékre...

2010. szept. 1. 15:07
 6/9 anonim válasza:
Biztos rossz érzés lehet,hogy elhagyott,meg olyan mint ha becsapott volna,de szerintem ha már azt mondta,hogy nem szeret,és mással van együtt,akkor nem ér annyit az egész,hogy számon kérd,mert neki már Te nem az vagy mint ami neked Ő!Ha számon kéred,lehet haraggal váltok el,de ha elfogadod a döntését,még ha az sérti az önérzetedet is,akkor felülkerekedsz a haragodon,és könnyebben tovább tudsz lépni,és könnyebb lesz találni egy olyat aki téged akar,és veled akar lenni!A harag rossz tanácsadó,ha úgy érzed önmagad voltál a kapcsolatban,nem voltál sértő,bántó,akkor tovább kell lépni,vele úgy sem lehettél volna boldog ha így állt hozzád!
2010. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ami bánt, hogy az első mélypontnál (itt nem azt értem,h állandóan veszekedtünk, sőt mi soha nem veszekedtünk) ő nem a problémák megbeszélését hanem egy másik fazont választott. Aki meg kihasználva a mi problémánkat közénk állt és csábítgatta őt. Ő meg nem mondott ellent. DE mindezt úgy h én is ott voltam, a faszi meg állandóan velünk volt. Én meg nem vagyok az a féltékeny típus és nem szóltam be, h hééé te mi a faszt keresel itt állandóan... Azt kellett volna, akkor nem itt tartanánk.
2010. szept. 1. 15:22
 8/9 anonim válasza:

Na látod legalább tanultál ebből az egészből valamit!Ki kell állni magadért,nem durván,de határozottan!

Ha az exed meg ennyire könnyen elcsábítható,és meg se akarta

beszélni a problémáját,akkor tényleg ne idegeskedj miatta,mert egyáltalán nem ér annyit!Valószínű az új kapcsolat is hasonlóan fog véget érni,mert ott is biztos lesz gond,és ha ő ezt nem tudatja akkor ugyan az fog történni

2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentre, nem az a baj,h nem álltam a sarkamra. Csak abban a helyzetben hihetetlennek tűnt az egész,h meg mernék csinálni. Elég határozott és szókimondó vagyok mindig (tudják is), de valahogy most nem akartam megszólalni. Nem akartam azt ha tévedek (pedig utólag kiderült... jól láttam) akkor meg egy újabb ok legyen a nézeteltérésre közöttünk. A béke miatt sem szólaltam meg, pedig általában akkor italoztam amikor a csapat együtt volt, ennek ellenére is visszafogtam magam.
2010. szept. 1. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!