Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a pasi, aki 10 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, aki 10 év alatt már többször megcsalta a barátnőjét ( akitől gyereke is van), minek veszi most feleségül?

Figyelt kérdés
Meg akar javulni? Vagy magának akarja bebeszélni hogy megváltozik? Az én véleményem az, hogy kutyából nem lesz szalonna. Ti hogy gondoljátok?
2010. jan. 10. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy megpróbál megjavulni..

De szerintem is ha vaalkit igazán szeret akkor nem csalja meg. Ha meg már többször is előfordult, akkor sosem lehet tudni mikor lesz a következő.. :S

2010. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se, lásd Berényi Miki a barátok köztből.
2010. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak egy kiadós amnézia segítene, jól fejbe kell vágni.
2010. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Attol hogy egyik masik novel lefekszik, attol meg azzal az eggyel kepzeli el az eletet. A tobbit nem sokba veszi szerintem, csak egyszeruen ilyen a fajtaja. Vannak ilyenek
2010. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy szeretne megkomolyodni végre.Ami ugyebár kétesélyes.Vagy tényleg megváltozik,vagy továbbra is hajtani fogja a vére.Minden esetre egy nő van az életében,aki komolynak ígérkezik,és ez a felesége.
2010. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a gyerek miatt, vagy mert mostanra komolyodott meg és ért be a házasságra. Vagy csak kedvezőbb hitellehetőségekhez juthatnak hozzá így.
2010. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!