Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalta a barátnőjét velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a barátnőjét velem. Jelentettem neki valamit?

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem azzal a fiúval, aki nekem már 2 éve tetszik. Van barátnője, de mégis megcsalta, méghozzá velem. Kétszer volt már úgy, hogy szakit a barátnőjével és velem fog járni, de sosem jött össze. Főleg, hogy nekem volt egy barátom de erről ő nem tudott. Most már nem is beszélünk. Jelentettem neki egyáltalán valamit? És lehetne ebből még valamit?
2007. nov. 12. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
hát ha átgondolod kérdezd meg magadtol h kéne e neked egy ien pasi? , mert hát ha bnőjét megcsalta veled akkor veled miért ne tenné meg ugyanezt?? szerintem téged is kihasználna és ki is használt :( de lehet azéért nem becsülek a lányokat mert ugy van vele h ő minden csaj t megkaphat szal szentem hagyd :()
2007. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha a barátnőjét megcsalta, akkor akár téged is megcsalhat, ezen gondolkozz el! És azon is, hogy vajon mi az oka annak, hogy kétszer is akart szakítani, aztán mégsem jött össze! Ha valaki nagyon odavan a másikért, ledönt minden akadályt, ez a srác úgy néz ki, hogy nincs annyira oda.
2007. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez a történet pont olyan mint ami velem történt nem rég. A különbség csak az, hogy a mi történetünkben én vagyok a barátnő.

Szerintem szereti az a fiú a barátnőjét, és azért nem hagyja el miattad. Valami nem működhet köztük, ha megcsalta, de valami miatt mégsem szakít vele. Ha nem is beszéltek már szerintem az azt jelenti, hogy helyre állt köztük a dolog, szerintem már ne számíts semmire.

2007. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Te csak egy közjáték voltál, ne haragudj.Nyilván ellaposodott egy kicsit a kapcsolatuk és ezzel akarta feldobni,de mivel azóta is vele van és veled meg nem foglalkozik, lásd be hogy csak jól kihasznált,egy eszköz voltál hogy jobb legyen neki a barátnőjével.Mondjuk nem értem hogy hogy lehetsz ilyen gusztustalan hogy belemész ilyenbe de ez a te gyomrodtól is függ, nyilván nincs más aki foglalkozzon veled,mégis mit vártál hogy otthagyja érted?Hamár kétszer nem tette meg ezután se fogja!De ha a továbbiakban neked ez igy jó, várjál rá de egyértelműen nem szeret,nem jelentettél neki semmit és nem is fogsz!

Keress olyat aki független, ne tégy tönkre kapcsolatokat, ez elég gáz amit múvelsz,van elég szabad pasi a világon asszem!

2007. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kósza numerát talán. Ha többször is, akkor csak a szex jó veled, de mást nem akar, hiszen nem veled van, hanem mással.
2007. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hasonló eset velem is megtörtént.A fiúnak 8 hónapja volt barátnője.Annyira jó volt velem,hogy rá 2 hétre szakítottak.A fiú azóta is járni szeretne velem,de nem megyek bele,mert engem is ugyanígy megcsalhat.
2009. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elmeséled nekem, hogy azóta hogy alakultak a dolgok és beszéltél e a fiúval arról, hogy miért tette veled, és hogy jelentettél e neki valamit? mert ugyanebben a helyzetben vagyok és képtelen vagyok elfogadni, hogy nem kellek neki... valószínűleg ez azért van, mert túlságosan bele szerettem, illetve amiket mondott azok alapján nemtudom elhinni, hogy mégis a csajjal van..
2011. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!