Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én és a párom között 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a párom között 20 év korkülömbség van ő nem szeretne gyereket szerintetek nagy dolog ez? vagy fogadjam el mivel szeretem

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy te mennyire akarsz gyereket. Ha nagyon, akkor hagyd el, mert úgyis boldogtalan leszel mellette, ha erről a vágyadról lemondasz. Ha neked alapvetően mindegy, és esetleg csak a szüleid vagy a társadalmi normák miatt gondolkodtál gyerekben, itt a remek alkalom, hogy lemondj róla. Mondjuk én 20 évvel idősebb pasival nem járnék, de az már a te bajod.
2021. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod vagy keresel egy olyan partnert, aki szeretne. A te döntésed.
2021. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadd el, mert ebből a 20 évből még gondok lenne, és lehet, akkor jön elő, amikor már késő. Ha gyereket akarsz, akkor fejezd be ezt a kapcsolatot és keress egy korban hozzád illő partnert. Egyébként sincs túl sok jövőtök.
2021. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondj le a gyerekről senki miatt. Nagyon megbánod majd később.
2021. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korkülönbség kérdése. Előző kapcsolatomban én (a nő) voltam az, aki nem akart már gyereket. (Nekem már van.) Párom elfogadta volna, de láttam rajta, hogy mennyire gyötrődik, úgyhogy inkább elengedtünk egymást, pedig akkor még nagyon szerettük egymást. Ebben nincs kompromisszum, én sem tudtam volna elfogadni, hogy ő lemond valamiről, ami fontos neki.
2021. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha te szeretnél gyereket, akkor ne törődj bele, mert később simán megbánhatod és akkor már lehet, hogy késő lesz. Lehet, hogy most szereted őt, de semmi garancia nincs rá, hogy ez mindig is így lesz. 20 év amúgy is elég jelentős korkülönbség, más téren is okozhat gondot.
2021. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

miért nem a saját korosztályotokból keresgéltek?

sosem értettem, h. vkik számára miért vonzóbb 20-25 évvel idősebbel együtt lenni.

előbb leszel özvegy, mint a kortársaid, ha lesz gyerek, egyedül nevelheted, ha nem lesz, és ő meghal, elmagányosodol, ha beteg lesz, ápolnod kell és közben fenntartani magad, mikor ő már nyugger lesz, te még miden téren aktív, szexuálisan is, de lehet ő már nem fog tudni teljesíteni.


szóval keress egy korodbélit és szülj

2021. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rohadt nehéz gyereket nevelni.. amikor ki nézek az ablakon és a sok rossz csontot egyfolytában kell az anyáknak figyelnie meg szidalmaznia akkor jövök rá milyen idegőrlő dolog is ez és sokan bele roppanhatnak ..
2021. okt. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy őt vagy a gyerektémát engeded el.
2021. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!