Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az már, hogy a barátomnak nem tetszik, ha a Facebookra magamról rakok fel képeket?

Figyelt kérdés
Nem mindennap szoktam nyilván, és ha rakok fel, azt is történetbe szoktam a legtöbbször, ahonnan eltűnik. Nem is vagyok rajtuk egyáltalán kihívó, vagy ilyesmi. A barátom azt mondta, miért rakok ki magamról képeket, ő se szokott magáról.
2021. aug. 29. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny.

Nem akarja, hogy másnak is tetszél.

2021. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Most miért is írtad ki ide ezt a kérdést? Te is tisztában vagy vele, hogy ez egyáltalán nem normális. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ez a fickó lapát. Egy mérgező ember, aki a későbbiekben elég szépen akar majd téged birtokolni. De nem hiszem hogy ezt ki kellene fejteni különösebben, hisz azért írtad ki ide a kérdést, mert ezzel te is tisztában vagy, csak kell a megerősítés, hogy igazad van, a hapsi nem normális.
2021. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Mert minek raksz ki? Ez az önmutogatós generáció rohadt szánalmas, f**znak mutogatod magad mindenhol.
2021. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Atyaég, uralkodni akar rajtad.
2021. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem normalis a baratod viselkedese
2021. aug. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Féltékeny és egyre rosszabb lessz.

Lapát minél előbb.

2021. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert az ilyet feltűnési viszketegségnek hívják. Meg akarod mutatni magad más pasiknak, és várod tőlük a bókokat.
2021. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Elősször is jogod van kirakni képeket.

Másodszor inkabb azon kéne elgondolkodnod,hogy minek?

Miért érzed úgy,hogy mutogatnod kell magadat.

Tehát elsősorban ez a te problémád.


Egyébként sokan csinalják.A kérdés nekik is szól.

Minek és mi célból?

A zártkörű rokonoknak ismerősöknek pldául megosztani egy nyaralást természetes.

Ugyanezt mindenkinek láthatóvá tenni megintcsak felvet néhány kérdést.

Honnan ered a kényszer.Miért akarom,hogy idegenek lássák.Mi a célom vele?

2021. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!