Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöhetek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetek-e egy lánnyal, hogyha ő 16, én pedig 13 éves vagyok? Szoktam vele beszélgetni meg minden, de még nem udvaroltam neki. hogy kéne ezeket csinálnom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak megakarod dugni.
2010. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy 16 éves lány és egy 13 éves fiú között ÓRIÁSI különbségek vannak. max. akkor, ha a lány sík hülye, te meg viszonylag érett vagy. csak az intelligensebbik álatlában nem preferálja az ostobát...

L.17

2010. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha forditva lenne, akkor már egyböl pedofil lenne a paliXD
2010. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17 éves barátnőm összejött egy akkor 13 évessel, azóta is együtt vannak már, másfél éve. Mindenre van példa, de eléggé pedálozni kell, ha össze akarsz szedni egy 17 éves csajt, de nem mondom, hogy lehetetlen.
2010. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagy a különbség...és ő is értelmes...viszont magasságban elég közel vagyunk egymáshoz és azért sztem elég érett vok,sok a közös szempontunk is...
2010. szept. 1. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs kérdező, de amit most írtál, az fájt, jobban mint az hogy reggel eltörtem a kislábujjam...
2010. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és megmondanád hogy mi olyan szánalmas ebben?
2010. szept. 1. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon rossz ötlet...Max akkor lenne jó ha te lennél 20 ő 23 de ez így...Fuhh...Nem hiszem hogy a csaj belemenne,max ha nincs elég esze az ilyen dolgokhoz.[Nem rosszindulatból!]
2010. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!