Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jelentősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jelentősége?

Figyelt kérdés
A párom viselkedése teljesen megváltozott. Mióta hozzáköltöztem. Azelőtt sokkal kedvesebb volt. El kezdett beszologatni flegmazott velem ha mondtam hogy van problémám akkor félvárrol vette. Mondtam neki hogy ez rosszul esik aztán visszább vett.

2021. okt. 3. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ahogy az embernek belépnek úgymond az életterébe, az mindig egy kicsit stressz. Szerintem ezeket a nézeteltéréseket meg kell beszélni. Nem fog egyből menni. Kell egy kis idő amíg ő is megszokja a változást. És az jó jel, hogy szóltál neki és akkor visszafogta magát.
2021. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te negatív változásnak érzékeled így nagyon is van jelentősége. Jelezd neki ha valami nem klappol, beszéljétek meg hogy te nem ilyen embernek ismerted meg, nem ebbe az emberbe szerettél bele.
2021. okt. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Feltehetőleg rajött hogy nem te vagy a legelesebb kés a fiókban és próbálja kezelni a helyzetet. Amit te nem jól élsz meg.
2021. okt. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott meg, csak nem ismerted.
2021. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Múltban nagyot csalódott. Kihasználták.
2021. okt. 11. 04:40
 6/8 anonim ***** válasza:
És ez ok arra, hogy mással bunkózzon? Kötve hiszem. Hány évesek vagytok?
2021. okt. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy a mai kapcsolatok egyenlő a rabszolgasággal. Rengeteg ember nem látja át, hogy csak erre megy ki a játék mindkét részről.
2021. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem fiatalok 30 - ön felüliek már.
2021. okt. 23. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!