Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kissé megbántottam a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé megbántottam a barátnőmet, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, és csodák csodájára sosem veszekszünk igazán. Természetesen voltak apróbb egyet nem értések, de ezeket finoman tudtuk kezelni. A mostani eset is egy apróbb malőr volt, mindketten rettenetesen fáradtak voltunk, ő megkért valamire, amire annyit feleltem hogy ne most, egy kicsit később. Erre úgy felkapta a vizet, hogy bevágta az ajtót is maga mögött. Akkor abban a pillanatban nem éreztem okát annak, hogy bocsánatot kérjek, mert úgy gondoltam nem kezeli megfelelően a helyzetet, azonban utána bűntudatom lett. Bocsánatot is kértem tőle párszor, úgy tűnt nem is haragszik. Azonban engem valamiért nagyon mar a lelkiismeret. Mostanában mindketten sokat dolgozunk, és igazán ránk férne már egy kis pihenés. Emiatt ő mindig nagyon fáradt, feszült és kedvtelen, amit meg is értek. Mivel rettenetesen szeretem, így mindig arra törekszem hogy neki a legjobb legyen, és ha valami hasonló okból ez mégsem sikerül, utólag mindig rosszul érzem magam. Szerintetek mit kéne tennem?

2021. okt. 4. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

"ő megkért valamire, amire annyit feleltem hogy ne most"


Huhh, hát ezt jól elcseszted! Manapság ez már válóok, ember.


Trolling off.


Ha a barátnőd hisztizik, azt neked kell jóvá tenned? Nooormális..???

2021. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Maradj becsicskulva es jo van az.

Dirigal te ugralsz. Nalatok igy teljes.

2021. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem vagy iskolában ilyenkor?
2021. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy, majd megnyugszik. Lehet, hogy kijött rajta a feszültség, de akkor neki kell bocsánatot kérnie, de akár játszmázhat is.
2021. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

"csodák csodájára"

Ez az egész sztori egy nagy csoda. Csodaszép minden. Ha többé nem mondasz neki ellent, jó fió leszel és mindig szót fogadsz neki, akkor nem törik meg többé ez a kis tündérmese.

2021. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

"Akkor abban a pillanatban nem éreztem okát annak, hogy bocsánatot kérjek, mert úgy gondoltam nem kezeli megfelelően a helyzetet"


egy pillanatra önmagad voltál..

2021. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
alkesz vagyok, de ki nem az
2021. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi volt az a dolog? És előtte hányszor kért már meg rá?
2021. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is osztom amit a többiek írtak. Nem kellene hogy bűntudatod legyen. A barátnőd elég hisztis és igen ha nem az van amit ő akar megy a vita. Azért nincs gyakran mert te jó papucs vagy és szót fogadsz.
2021. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Ennyit a "mi sosem veszekszünk!" kapcsolatokrol.

Persze, amig be nem telik a pohar, aztan egy ilyen nevetseges semmiseg miatt robban a bomba.

2021. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!