Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbantottam a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantottam a barátnőmet nagyon. Hogy tudnám kiengesztelni? (ötletek)

Figyelt kérdés
már egy hónapja együtt vagyunk és az utolsó alkalomkor mikor együtt voltunk szeretkeztünk és megbantottam azzal hogy csak magammal törődtem és vele nem, hogy neki is jó legyen... mondtam neki hogy nagyon sajnálom meg nem fog előfordulni mégegyszer, de nagyon mérges még mindig.

2014. máj. 20. 11:16
 1/6 aladar12 ***** válasza:
szál virág(rózsa) és bonbon. emellett adj szerenádot neki.
2014. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy csokor virág csodát művel. :)


és máskor ne légy önző.

2014. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó ötlet, csak az a baj hogy ahogy ismerem a szerenad nem hatná meg
2014. máj. 20. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
szerintem egy béna virágnál jobban örülne egy kis nutellának, a lányok imádják :D
2014. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál rózsa, csoki (természetesen a kedvence) és egy hatalmas bocsánatkérés. De ne sz*rozz sokat, menj is. Szia!
2014. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Rég volt már, de talán valaki van hasonló helyzetben. Bakker, egy kielégületlen nőnek nem csoki kell meg virág, hanem szex! Normális. Tehát: bocsánatkérés, elmondani h őrülten kívánod minden porcikáját (természetesen csak ha tényleg így érzed), érzékien megcsókolni, simogatni, hangulatba hozni, ágyhoz kísérni és kielégíteni. Ez a módja, nem az édességbolt kifosztásával kell eredményeket elérni.
2014. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!