Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a párom kolléganőire. Van rá okom?

Figyelt kérdés
A párom kórházban dolgozik, sok nő veszi körül. Az exe is az egyik kolléganője volt. Egyszerűen féltékeny vagyok, hogy ennyit van vonzó, csinos nők társaságában és mindig félek, hogy megcsal. Ő azt mondja csak én létezem neki és engem szeret, nem kell neki más. De annyira közvetlen a kolléganőivel, múltkor az egyik nőnek azt írta, hogy hiányzik neki. Alapvetően megbízom benne, csak nem értem miért szereti ennyire a kollégáit. Nekem nincs ilyen szoros kapcsolatom a saját kollégáimmal.
2021. okt. 5. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Népszerű pasi, nyilván élvezi a női figyelmet. Ez nem jelenti azt, hogy nem hűséges hozzád.
2021. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A párodtól függ, hogy van-e rá okod
2021. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én is nehezen venném, ha ilyet írogatna a párom a kolléganőjének. Nekem ez nem fér bele. Az ember dolgozni megy a munkahelyére, neki csak ne hiányozgasson más nő.
2021. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A hiányolás már sok, szerintem. A közvetlenség nem ok a féltékenységre, szerintem tök jó tulajdonság
2021. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Van.

A transzplantációs osztályok kettesével rakja az ápolónőket.

2021. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
osztályon*
2021. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vagyok egy féltékeny típus, de ezzel már úgy gondolom átlépne egy határt. Gondoljuk csak bele, hogy az ember csak úgy nem irogat ilyen üzeneteket akárkinek.

Mi a párommal egy helyen dolgozunk, ahol szintén sok nő dolgozik és bár ő is egy elég közvetlen ember meg jól kijön szinte mindenkivel, de azért meg is tartja a kellő távolságot. Szóval az, ha valaki népszerű vagy kedvelik, még nem mentség mindenre.

Még eddig nem fordult elő, de ha én ilyen üzenetet látnék, akkor már elgondolodnék pár dolgon.

2021. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a hiányzol már gáz. Az hogy együtt dolgozik velük az nem. Általában is ilyen féltékeny vagy amúgy?
2021. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha hisztizel és nyavajogsz neki akkor megfog csalni az utálatos magatartásod miatt.
2021. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!