Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom barátja a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátja a párom kolléganőiről áradozik. Eddig nem voltam féltékeny de ez bogarat ültetett a fülembe. Másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Az esti tévézésünk során kezdett el pittyegni a párom telefonja. Eleinte rólunk kérdezett a barátja. Így én is be voltam vonva a -beszélgetésbe. Majd jöttek az üzenetek, hogy a "múltkori témára visszatérve igen jó bukszák vannak nálatok tényleg" "lenne aki után én is megfordulnék, a csinosakon át is mennék". Ennyit tudtam elolvasni. A párom röhögő fejes smileyval reagálta le majd kilépett. Rettentően zavar. Remeg a gyomrom. Jó fél éve nem találkoztak, már nem egy helyen dolgoznak, de nem is szeretném, ha ilyen fickó mellett lenne naponta. Tényleg jó nők vannak a munkahelyén, eddig is feltűnt de abszolút megbíztam a pasimban, most viszont meglepődtem, hogy ez a téma.
2019. jan. 3. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Rosszul esne és elszomorítana. De sajnos nem tudsz olyan férfit találni, aki ne beszélne ki nőket a haverjaival. Vagy elfogadod ezt, vagy szingli leszel :(
2019. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
Szerintem ezen ne idegeld magad,mert fölösleges.nekem is van egy kolléganőm,aki folyton azzal jön,hogy de jó ez a pasi,de izmos az a pasi,stb... rám is chatel,és ezeket a témákat nyomja.ezekben a beszélgetésekben én vagyok a másik fél,aki meghallgatja őt,bólogat,smileykat küld,de őszintén szólva teljesen hidegen hagynak az ő kiszemeltjei.most ezzel az erővel az én barátom is féltékeny lehetne,hogy más,jóképű férfiakról diskurálok.
2019. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, nagyon rosszul esne. De nem a párod írta ezeket, szóval lehet, hogy teljesen ártatlan. (Bár az én IS megfordulnék-ban az is nem ezt mutatja) Mindenesetre az ilyen "haverok" miatt már nem egy kapcsolat tönkrement.
2019. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem a barátod viselkedik így,addig nincs baj. Lehetnek jó nők körülötte, de ő téged választott és veled van.
2019. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ebbe nem kéne sokat belelátni. Egyrészt nem a te barátod írogatott a barátjának hogy milyen jó nők a kollégák. Másrészt még csak olyat sem írt ha ja igaza van, szerinte is. Ez a reakció szerintem csak annyit jelent hogy reagált valamit, de nem különösebben akar ebbe belemenni.

Meg nyilván te is tartasz vonznak más férfit, ha más mész az utcán, látsz valakit és elismered magadban hogy hű jól néz ki. Ettől még nem szereted kevésbé a párod. emberek vagyunk, nem tökéletesek.

2019. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Én inkább örülnék neki, hogy még a sok luxusmodell közül is mégis engem választott, de te tudod... 🙃
2019. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazán jól estek! :) Igazatok van.
2019. jan. 3. 19:38
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
És neked egyáltalán nem furcsa, hogy pont akkor pittyeg a telefon amikor éppen a tévémacit nézitek, és pont be vagy vonva egy olyan beszélgetésbe amiben pont valami szerencsétlen hülye áradozik a párod munkahelyén levő nőkről?
2019. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, miért? Mire célzol?
2019. jan. 3. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem célzok semmire, csak túl sok mindennek kellett ahhoz "összeérnie", hogy te most remegő gyomorral klimpírozzál itt.

Mert ha éppen nem együtt néztek tévét, akkor ez már nem történik meg, ha éppen nem vagy bevonva a beszélgetésbe, akkor sem, és a párod haverja meg azok után, hogy tudta vagy sejthette, hogy te is nézed az üzeneteket, csak benyom egy ilyet.


Inkább felettébb érdekesnek címkézem, hogy neked milyen a pároddal való viszonyod vagy az ő személyisége, neked kell tudnod, de látok rá egy kis esélyt, hogy ez csak megrendezett szituáció volt...

2019. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!