Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem látom annyira férfiasnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem látom annyira férfiasnak?

Figyelt kérdés

A páromat nagyon szeretem, nem szeretnék kulonvalni, de a gesztusai, kiállása, kisugárzása alapján nem a legferfiasabb számomra.

(Nem, nem látens meleg).

Csak más dolgokat tekintünk férfiasnak.


Félek, hogy idővel ez közénk fog állni. Van valakinek hasonló tapasztalata?



2021. okt. 5. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Te se szerelemből választottál...
2021. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerelemből választottam, csak a szerelmünk nem első látásra kialakuló dolgokon alapszik.
2021. okt. 5. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem elso randin is elég volz meghallanom egy kigyurt sráctol hogy kényeskedik és hisztizik, már nem is lett több randi a részemrol vele. Azota is affektálva haragszik "jám":D

Szoval. Igen, létezhet hogy kozetek áll a dolog.

2021. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami taszit benne, mondjuk ki. Szeretnel vonzodni, szereted, de nem tudsz ferfikent nezni ra.

Nekem nokent bejonnek feminin dolgok pasin, de mas miatt ha valaki nem vonz igazan, az sajnos nem vonz.

Itt barmi az ok, tul szoke, tul kreol, nem teljesen az eseted.

2021. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem teljesen az esetem, ezt már rég megbeszéltük. Nagyon helyes srác, és vonzó is, a szexuális életünk is nagyon jó. Csak a fent említett dolgokkal van bajom és nem tudom mit tudnék kezdeni ezzel. Valahogy el akarom fogadni.
2021. okt. 5. 19:46
 6/15 A kérdező kommentje:
És tudok rá férfiként nézni, csak nem minden szituációban. Az olyan szitukban amikor dominansabban elő jönnek a kevéssé férfias jegyek, nyilván kevéssé látom férfiasnak. De ez nem általános.
2021. okt. 5. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj, de ha valóban szeretnéd, ezen nem problémáznál.
2021. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a szerelem nem vak. Attól még észrevesszük a másik hibáit...
2021. okt. 5. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most: nagyon helyes srác és vonzó és a szexuális életetek is nagyon jó, és nagyon szereted...

...és azon gondolkozol, különváljatok-e? Itt valami nem kóser.

Vagy illúzióid vannak a párkapcsolatokról (mindenkinek vannak hibái, és ez időnként kiütközik, mindenkivel megesik, hogy egy rossz napján nem túl vonzó a viselkedése). Vagy mégsem vonz eléggé.

2021. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 Nem arról beszéltem, hogy a szerelem vak. Hanem, hogy a hibáival együtt szereted.
2021. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!