Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a nem férfiasnak tartott tulajdonságokkal is férfiasnak tartanál valakit és alkalmasnak párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Képes vagyok sírni ha van okom rá(például ha meghalt valakim, vagy "csak" nagyon beteg), szeretem a műkorcsolya versenyeket, a verseket írni, tanulok zongorán, könnyedén beszélek a legmélyebb érzelmeimről is. Többre tartom a különleges témákat, mint a szex-kaja-minden rossz nekem átlag témákat.

Már a húszas éveimben járok mellesleg.


2015. febr. 5. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi tud sírni, és sosem szégyelli.
2015. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki zongorázik, az már eleve érzelmesebb, mint mások. Szerintem ezzel így semmi gond nincsen, teljesen emberi tulajdonságok, nem attól férfi a férfi, hogy sosem sír és nem vállalja fel az érzéseit.
2015. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem abszolút nem jön be.

24L

2015. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeken kívül is gondolom van sok egyéb tulajdonságod, ezek önmagukban nem kizáró okok részemről. Mondjuk, a versírás, érzelmekről beszélés dolog az veszélyes, mert (nőknél is, mielőtt félreértesz) könnyen nyálassá válhat, és az már semmilyen formában sem vonzó. De amíg értelmes keretek között marad, addig persze, nem gond.


Mondjuk, az én párom nem ennyire érzelgős, de láttam már sírni puszta együttérzésből és VELEM igenis tud beszélni az érzelmeiről is, amit kifejezetten nagyra értékelek.


22/l

2015. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. a versírás régebben többször, tini koromban naponta, pontosabban 5 perc alatt írtam egyet. Ma már havonta ha egyet csinálok, azt se szerelmi témában.

Persze sok más is van, van egy elég fűszeres és csípős egyéniségem, ami kegyetlen őszinteséggel jár és egyéni gondolatmenettel. A szintén nem hétköznapi külsőmmel együtt elég érdekes kombót ad ki, sok ember szemében vagyok szálka.

2015. febr. 5. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiasság nem ezen tulajdonságok hiányát jelenti. Szerintem te érzékenyebb, muvész lelku vagy, vagy legalábbis valami olyasmi, de attól még lehetsz férfias. Biztos vannak olyan lányok akiknek ezek "furcsa" jellemzok egy férfinál, de elobb-utóbb minden zsák megtalálja a foltját. Amúgy is egy párkapcsolatban ami fontos, hogy kozos hullámhosszon legyetek, jó legyen a szex, jól el tudjatok beszélgetni, és bízzatok egymásban, valamint a KOLCSONOS szeretet és tisztelet, és ezzel most nem sorrendet állítottam fel.
2015. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!