Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jelentette be a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jelentette be a barátom, hogy elutazik a családjával, mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Most mondta a barátom, hogy elutazik a családjával a hónap végén 1 hétre. Úgy volt, hogy megyünk valamerre Halloweeni buliba, meg is rendeltem a jelmezem, de így elmarad. Sokat dolgozok mostanában, jó lett volna valami programot csinálni a hosszú hétvégén. Nem akarok otthon ülni, gondoltam egyik barátnőmet megkérdezem, eljön-e velem a buliba, csak ilyenkor sokan a párjukkal vannak.

Mit tennétek a helyemben?

23L



2021. okt. 5. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Menj egyedül! Lesznek ott kanik.
2021. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 eznemlényeges ***** válasza:
91%
Szerintem kérdezd meg a barátnőidet, hátha, de akár egyedül is elmehetsz. Biztos jól fogod érezni magad, szerzel pár új barátot meg ilyemsik :)
2021. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kicsit túlreagálod, bár elhiszem hogy rosszul érint. Biztos nem direkt szervezte így. Menj el egy barátnőddel és érezd jól magad, majd bepótoljátok valamilyen más program keretében :)
2021. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi a kérdés? Oda mész, és akivel akarsz!
2021. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Most tulajdonképpen mi a kérdés? Hogy verd ki a hisztit, vagy ne? Szerintem ne. Ha valamelyik barátnőd ráér bulizz vele, ha nem pihenj, sokat dolgoztal mostanában.
2021. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
Hívd meg nyugodtan a barátnődet,ha ő sem ér rá akkor pedig hívj meg engem.
2021. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Kezdődik a birtoklási vágy! Mi lesz ha együtt éltek majd? Levegőt is csak az engedelyeddel vehet majd? Minden kapcsolat általában ez miatt megy tönkre, birtoklási vágy, szabadidő megvonás miatt. Felnőtt ember, oda megy ahová akar, ne te mond már meg hogy mit csináljon mert te éppen hisztizel. Ez nem egy Karácsony vagy Szilveszter!
2021. okt. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Menj egyedul, talalsz ott másik part
2021. okt. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

5-oshoz +1


Nehogymar ne tudd feltalalni magadat!


Valahol megertem, azt viszont nem, hogy a parod nelkul levegot sem akarsz venni. Igy alakult,maskkr majd mashogy fog. Te magad irtad, hogy vannak mas opcioid is, hasznald azokat. Vagy olvass el egy jo konyvet a hetvegen. Attol, hogy halloween lesz, nem kotelezo buliban lenni.

2021. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarok undok lenni, de ennel nagyobb bajod sose legyen.

Elutazik. Es? Jó neki:D


Nem hiszem el hogy egy olyan barátod sincs akivel mehetnél erre-arra. Vagy mész velük. Összeverbuválsz embereket. Jó lesz az.

2021. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!