Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a párod épp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a párod épp a családjával van vagy bármi, onnanstol ugy kell vennem mintha meghalt volna, annyira ejt?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan fura hogy teljesen megszünik vele a kapcsolat ilyenek miatt iolyankor ha ö csalàdjànàl van. Anya apa tesok stb.


Természetesen megértem annyiban hogy johogy nem a neten fog logni.


Csak épp olyan ezt olyan szinten müveli hogy abszolut semmi. Azaz teljesen olyan ha pl 2 napig vagy 1 hétig ha épp csalàd meg stb van, teljes egészében olyan mintha nem is létezne. Ill nekem olyan mintha addig nem is lenne baràtom abszolut szinte.


Koràbbi kapcsolataimban ilyen még nem volt hogy ilyen szinten legyek ignoràlva.


Jelenthet valamit?



#ignoràl
2020. dec. 25. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy egyedül ezzel. Ugyanilyen tapasztalatom van.


De én már beletörődtem abba, hogy van egy "baráti" oldala, meg egy HIVATALOS arca is...


Nálunk végül csak barátság lett párkapcsolat helyett (bár az érzelmek egy idő után újra fellángoltak mindkettőnk részéről.)

2020. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem normális, hogy ennyire külön életet él egy párkapcsolatban. Két oka lehet: vagy téged szégyell a családja előtt, vagy a családját szégyenli előtted! Mindenképpen beszéld ezt meg vele őszintén, hogy ez neked így rosszul esik, ha így bánik veled!
2020. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Ha csinálunk is valamit, és jól elvagyunk, este lefekvés előtt pár üzit tuti váltanék a párommal.
2020. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hív el hozzájuk téged is?
2020. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Még nem tartunk ott a kapcsolatban hogy bemutatna. Igazábol ez szorongásokat is váltana belölem ki


De egy joéjt üzi sem.semmi nincs


Nem tudom ezt megbeszélni mert 100 hogy félreértené

2020. dec. 25. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális. Szerintem itt nem arról van szó, hogy szégyell, hanem arról, hogy nem vagy elég fontos neki. Ha az lennél, akkor a szerettei mellől is számítana pár percet, hogy életjelt adjon magáról, illetve tudni szeretné, hogy veled mi van. Érzéketlen.
2020. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van!


Egyetértek a 6-os válaszolóval maximálisan. Nem vagy elég fontos a számára.

2020. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

most nézem, elírtam :/


*számítana = szakítana

2020. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad eltűrni ilyen szintű semmibe vevést. Ettől többet érdemel egy párkapcsolat. Nem jelentkezik 2 hétig, te meg ne jelentkezz neki 2 hónapig és mehet isten hirével..
2020. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dobnám az ilyen embert az biztos.
2020. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!