Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a veszekedés. Lehet azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a veszekedés. Lehet azért veszekszünk mert nem tudunk együtt lenni csak (MSN, FACEB. ) beszélgetünk? Vagy mért?

Figyelt kérdés
....mikor együtt vagyunk nagyon jól megvagyunk ,de nem mindég tudunk együtt lenni és ha tudunk is nagyon keveset. Sokszor éreztük már úgy hogy ez így nem mehet,VÉGE is lett de 1napnál tovább nem bírtuk. Szerelmes vagyok és ő is belém, de ez a sok veszekedés tönkre tesz minket.....
2011. okt. 31. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges..

Nekem ugyan ez volt régebben.. tessék kevesebbet nyomni ezeket a függést okozó szar oldalakat.

2011. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak akik pont azért veszekszenek mert egész nap együtt vannak,szóval nem feltétlen azért mert nem vagytok együtt, szerintem valami nem stimmel a kapcsolatban, át kéne beszélnetek a dolgokat, lehet hogy féltékenység az oka, ha valami nem megy nem kell erőltetni, inkább érdemes olyat keresni akivel öröm az élet és nem állandó veszekedés.
2011. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy az a baj. Az internet tönkreteszi a kapcsolatokat. Mi is ha együtt vagyunk nem veszekszünk, de ha MSN-en vagyunk, akkor előjönnek a hülyeségek leginkább részemről. Ez a hiány miatt van, és egyben előjön ezáltal a féltékenység is. Ami köztudott, hogy egy darabig még jó, de ha már folyamatos, és átesel a ló túl oldalára... Persze ez jelenti azt, hogy szereted stb. Igen, de ezt nem szereti senki, Én mégis megteszem miközben érzem, hogy bennem van a hiba, és bízom benne, csak néha elkap a hülyeség. De ha együtt vagyunk, akkor a világ megszűnik körülöttünk, és csak Mi vagyunk. :) Szóval ez a rohadt személytelenség az oka.Az, hogy nem tudsz belenézni a szemébe, csak kamerába, nem érezheted az ölelését az, hogy Ott van veled, de mégsem. Elérhető, de elérhetetlen. Szóval értitek.(Egyébként mi sem találkozunk olyan hű de sokat, heti 2-3 alkalom. De ígyis alig bírjuk egymást nélkül.)
2012. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!