Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható a megcsalás 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható a megcsalás 5 év után?

Figyelt kérdés

Már 5 éve vagyunk együtt a párommal és 4 éve élünk együtt. Nagyon mély a kapcsolatunk lelkileg és testileg kiegészítjük egymást.Az egyik barátnöm azt véli hogy ebbe a kapcsolatba -egyszeri- félrelépés megengedett!!

Válaszokat elöre is köszönöm!


2010. szept. 1. 18:40
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
100%
nem.
2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ha két pár nagyon szereti egymást,el sem gondolkodik azon mi megengedhető és mi nem,egyszerűen úgy viselkedik,ahogy azt a partnerétől is elvárja,és gondolom te sem azt várod el,hogy megcsaljon.szerintem eszébe se kell,hogy jusson az ilyen az embernek.
2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a párodnak is csak egy egyszeri alkalmat jelentett,akkor talán.Én nem tudnák megbocsájtani,mert tudomásom szerint,aki egyszer megtette,megtapasztalta milyen is egy másik nö,akkor nem biztos,hogy ujra nem tenné meg. Én nem nézném el,ha csak nem lennének gyerekeim és ö tartana el bennünket.
2010. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
mér nem foglalkoztat ilyen dolog lassan 26 év után sem?
2010. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kamuuu ***** válasza:
77%
Szerintem többszöri is meg engedett ha a célod a párod elvesztése
2010. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés nagyon nehéz. Természetesen nem megengedett a megcsalás semmien körülményyek között és nem elfogadható X év után sem!

De bizonyára nagyon szereted (érezhető a szavaidból) így, teljesen mindegy mi mit fogunk ide írni, mert te meg fogsz neki bocsájtani, ha legbelűl nem is, de szakítani biztos nem fogsz vele.

Sajnos tudom milyen ez az érzés,és tudom te inkább most azt várod, hogy valaki megnyugtasson ezzel : PERSZE, EZ NEM OLYAN NAGY DOLOG, BOCSÁSS MEG NEKI...

Hiszen akkor nyugodtabb lenne a leki világod. De sajnos ez nem így van!

Remélem nem bántottalak meg az ihazsággal.

2010. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem az időtől függ.

És attól is, hogy mit nevezünk megcsalásnak.

Azt, ha a barátom lefeküdne egy másik nővel sztem nem nézném el neki ennyi idő után sem. Azt, ha véletlenül egy buliban, esetleg részegen elcsattan egy csók, amikor nem vagyok ott, arra azt mondom, hogy nem gáz, de mondjuk ilyesmit meg nem kéne megtudnom, mert minek keserítené vele az életünket...

Egyébként én nem azért nem fogadnám el a megcsalást, mert haragszom, vagy nem tudnák megbocsátani, hanem mert nem tudnék azzal együtt élni, hogy vajon a másikat is ugyanígy csókolta-e, vajon a másikkal milyen volt...stb.

Az meg amit valaki itt írt, hogy megtapasztalja, hogy milyen egy másik nő... Hát én csak olyan pasival járnék szívesen, aki már megtapasztalta, ne én legyek neki az első... Ettől még nem fog megcsalni. :D

2010. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy hülye p*csa, akinek nem is kívánok más kapcsolatot, mint amilyet ő elképzel!

És ha annyira mély lenne a kapcsolatod a pároddal, fel sem merülne benned ilyen kérdés.

Örülök, hogy az eddigi válaszolók is így gondolják.

2010. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégha Te voltál neki az első, akkor sem!

Aki egyszer félremegy, az többször is megteszi.

Csak az elsőt nehéz meglépni, utána többi jön magától, a végére természetessé válik.

Hidd el, én átéltem. 5 Év után az elsővel kínlódtam, vívódtam lelkileg, a többi meg jött, mintha ez lenne a legtermészetesebb.

Azóta már van másik párom, őt nem csalnám meg. Én már megtanultam, hogy EGYSZER SEM SZABAD.

Nem vagyok rá büszke, de elmesélem, hogy más is tanuljon ebből.

Pedig én nő vagyok...és mi állítólag érzelem-vezéreltebbek vagyunk...

2010. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

én is egyetértek mindenkivel csak azér kérdeztem hogy a barátnömnek megtudjam mutatni hogy idegen (normális) emberek is igy gondolják :)

2010. szept. 1. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!