Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit tegyek? Többi a leírásban

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval aki nagyon messze lakik tőlem lejöttem hozzá furán viselkedik éjszaka bújik (szex az nem volt) napközbe alig foglalkozik velem este mondta az anyja (srác tudta nélkül) h nincs túl az exén meg nem akar kapcsit megkérdeztem tőle azt mondta nem így van elmesélte miért mentek szét mert azt is kérdeztem a kapcsival meg az van h falat húzott maga köré és fél bízni, az meg azert van h napközbe nem annyira foglalkozik velem mert ott az a fal. Egyszerűen nem értem hogy most mit tegyek nagyon megkedveltem, mi a véleményetek erről? Lehet még esélyem vagy hagyjam a fenébe?

2021. okt. 8. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? A helyedben hagynám az egészet, főleg hogy messze is laktok egymástól.
2021. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha van ehhez türelmed, akkor hajrá, de én személy szerint ezt nem bírnám.
2021. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd a fenébe.
2021. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nincs túl az exén, addig erősen hanyagold, mert csak pótlék vagy neki. Nem lenne jó, ha te is sérülnél miatta.
2021. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Magyarul kihasználtak, megszopattak és ennyire tartottak.

Ha ez így neked jó...🤷‍♂️

2021. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok a srác 24,nem mondanám kihasználásnak mert nem volt szex meg ilyesmi csak az h este bújt mindíg és ez jött le nekem h szeretne tőlem valamit, az exen tul van elvileg de nem tudom, most nem értem hogy ha ott a fal és nem bízik az emberekben akkor miért ölelgetett.. Kicsit rossz erzés így mert reménykedtem.. :(
2021. okt. 8. 09:53
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Ott a fal, szóval nem lesznek érzelmek meg ilyenek, de azért egy ölelés mindenkinek jól esik. Aztán egy ponton az ölelésből szex lesz, az még jobban.
2021. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ahh ertem, szov akkor megszívtam h bele éltem magam

Szex nem volt nem is próbálkozott és lassan egy hete vagyok itt

2021. okt. 8. 10:24
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Lepippantottad azért, mi? Ne szépítsd a tényeket, ne akarj itt sumákolni. A gyógyulás első folyamata a beismerés. Mentegeted itt magad, de egyértelműen lejön, hogy a "nem volt szex!" önbecsapásod teljesen valótlan. A cumi már szexuális jellegű dolog, és te baba igencsak ki vagy használva. Fogadd el, hogy rongy voltál, és lépj ki ebből a szerepből.
2021. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én csak azt nem értem, h akkor most 1 hétig nem dolgozol, hanem ott élsz a nyakukon addig?
2021. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!