Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a barátnőm akarja-e már vagy nem?

Figyelt kérdés
sokan mondják, hogy fogom tudni, de ő nem az a kezdeményező típus. nagyon nem. 17/f és 16/n(szüzek vagyunk mindketten több mint fél éve járunk)
2010. szept. 1. 19:51
 1/3 hannibalking ***** válasza:
egy összebújós alkalommal megkérded, hogy hogyan gondolkodik a dologról. ez úgyis közös megegyezés alapján fog menni. nem úgy megy, hogy egyik este, amikor valamelyikőtöknél vagytok ránézel, ő is visszanéz rád, és tudni fogjátok, hogy MOST lesz az alkalom. nem... a mesékben így megy, de a valóságban a dolgok megbeszélése hatásosabb, és ésszerűbb. én ezt tudom javasolni.
2010. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hannibalking ***** válasza:

jah igen a válaszlehetőségekről:

IGEN: mehet a tervezgetés, a felkészülés a dolgokra satöbbi, spontaneitás így is szorul a dologba nem kell aggódni.

NEM: nem érdemes erőlködni, a másik tisztelete és a türelem óriási erény, és sokan becsülik még manapság is. majd eljön az ideje.

2010. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ez velünk is így volt,tapasztalatból beszélek:

énsem tudtam h akarja e vagy nem és nem,nem kérdeztem meg tőle h jaj most akkor megtesszük vagy nem,jött magától,elkezdtem simogatni ott alul is és nem ellenkezett,ha nálad ellenkezik akkor még nem akarja,majd ha hagyni fogja h továbbmenj akkor szabad az út

mondjuk én már akkor nem voltam szűz de barátnőm igen,ha ez számít

2010. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!