Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a feleségem +120 kg felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségem +120 kg felett van, hogy utaljak rá neki finoman, hogy jó volna ha elkezdene diétázni, meg edzeni?

Figyelt kérdés

Néha már összekaptunk ezen, mert mondtam neki, hogy szombat van süt a nap, megyünk túrázni, sétálni.Erre a 2. mondta már az volt, biztos nem is tetszem már, mert mozogni akarom elhívni.

De látom rajta mikor vásárolni megyünk néha néha megáll a m meg l méretű ruhák mellett, látom az arcán, hogy jajj de jó volna...aztán megyünk a xxl ruhákhoz.

Vagy fizessek be neki egy személyi edzőt, egy hónapra, aki edzőteremben foglalkozna vele?

36F

30N


2021. okt. 8. 20:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Menjetek el együtt edzeni :)
2021. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

De ez a baj...nem akar még az edzőterem közelébe se menni.

Nekem így is tetszik, bár az igazság az, hogy eléggé meghízott.

Látom hogy zavarja, de nem tudom miért, olyan mintha lusta lenne elmenni edzeni.

Mondtam neki hogy több túlsúlyos ember is jár terembe, nem kell ezért kellemetlenül éreznie magát.

De elkezdi zavarják majd ha cicababák 50kgosan ott előtte ugrabugrálnak...

2021. okt. 8. 20:34
 3/34 anonim ***** válasza:
99%

Ekkora túlsúllyal dietetikusra van szüksége, illetve endokrinológusra. Az edzés még odébb van, most elég lenne a séta is.

Én nem finomkodnék, ekkora túlsúly az egészségét veszélyezteti, ez régen nem esztétikai probléma csak.

2021. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Mennyiről hízott ilyen sokra, és mennyi idő alatt?

Bár ez a szám még objektíven is nézve, akármilyen magassághoz is túl sok. Ezt már nem lehet és nem is szabad finoman közölni. Miért nem mondod meg neki az igazat, ha kérdezi? Erzi ő, hogy ez nem oké. Szerintem mindenkeppen beszélj vele, meg ha veszekedes is a vége. Döntse el, hogy téhed akar megtartani, vagy a súlyát.

(Megmielőtt belém kötnek, nőkent válaszoltam, ráadásul úgy, hogy én magam is nemrégen ébredtem rá, igenis fogyni kell)

2021. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%
Dobd ki a pékárút meg a tésztákat, liszteseket. 80% siker mozgás nélkül is!
2021. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

80kg-ról indult 5 éve.

Én tartom a súlyom, néha eljárok mozogni, haverokkal foci, vagy úszás.

De szóltam a barátnőinek is, hogy vigyék el edzeni, állandóan azt sorolgatja, hogy oda csak fitneszbabák járnak, kinéznék onnan.

2021. okt. 8. 20:37
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Úszás és egy jól összeállított étrend csodákra képes!
2021. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem állna már fel ekkora nőre.
2021. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Nincs értelme "finoman utalni rá". Nyilvánvalóan tudja ő is, hogy A/ meghízott, B/ tornával és diétával tudna fogyni.


Nincs pajzsmirigy gondja? Nem depressziós?

2021. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

8-as!

Ezt most muszáj volt?

2021. okt. 8. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!