Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkon szerelmes/vonzódik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkon szerelmes/vonzódik a testvére feleségébe. Járnál vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg a jele.

Felnőtt ffi. Tagadja persze.

Kapcsolatuk ritka ugyan, de ez ilyen örökre plátói. A csaj szerintem tudja is. És jólesik neki. Férjével boldog.


Rengeteg egyéb hasonló dolgai is vannak más nőkkel.

(Insta követések, likok gyors törlése, ha felvett engem, h ne lássam a képeit kik like-olták, meg levett pár szivecske hozzászólást a plátóiról is meg minden csajrol. Ezek ugy erdekesek, h miért kellett hirtelen neki "nagytisztítást" törléseket csinálnia?)


Szeretetet nem nyújt. De szerinte igen. Én viszont nem látom azt.


Semmire, ill nagy dolgokra, ami valodi szakítóok lenne, jelek sem, bizonyíték sincs. Azaz nagyvaloszinű nem csal meg, nem randizgat(max csetelgethet csak), nem készül elhagyni(lehet ebben azért tévedek), csak ezek az apró "sunyi"dolgai vannak csak.


Mellette szeretethiányom van(amit mondjuk egy szakítas pont nem orvosolna, hanem pont ellenkezően hatna..)


Minek jár/akar kapcsolatot egy ilyen bárkivel is?

Mit akar tőlem?

Arra nője mindig van/lenne. Ha csak a szex lenne cél.


Hogyan szakitsak, hogy ne fordítsa ellenem, hogy ne azt hozza ki belőle, hogy biztos nekem kell más pasi, azért lépek le. Nem. Nekem ő kell(ett volna. Csak nem így, hogy ilyen fura.)


Vagy amúgy ha a te párod, akit szeretsz nagyon, csinálna hasonlókat (plátoi szerelme van, vmiért tart attol, hogy te meglátod kiket like-olt, és őt kik, szeretetet mintha nem nyújtana, stb)te mit tennél?



#kapcsolatban plátói
2021. szept. 27. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fel kell vállalni, hogy neked nem ő kell, hanem olyan valaki, aki mellett szeretve érezted volna magad és nem vagy bizonytalanságban.


És a leírásod alapján tényleg nem ő kell. Ha nem akarod, hogy ellened fordítsa, akkor csak tényeket mondj. Pl. ne hangozzon el az, hogy szerinted szerelmes az xy-ba, hanem az hangozzon el, hogy "neked olyan érzésed van, mintha... " vagy még jobb, ha azt mondod, hogy "azért mert ezt és ezt csinálta" (hosszan fogta a kezét, vagy folyton próbált vele kettesben maradni stb.). Szorítkozz a bizonyítható tényekre.


Amikor a csajok követését hozza fel, akkor is erre hivatkozz, hogy "te azt láttad, hogy"..., ne azt mond, hogy kikövetett csajokat stb.


Nyuogodtan elmondhatod, hogy ezért nem tudod szeretve érezni magad, és azt is, hogy már nincs kedved kísérletezni vele, hogy el tudja-e hagyni ezeket.


A szeretethiánnyal, meg inkább pszichológushoz kellene menned.

2021. szept. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet egy szakitast ellened forditani? Bela, ugy erzem mi nem illunk ossze, nem szeretnem tovabb folytatni ezt a kapcsolatot. Erre azt fogja mondani, hogy a te hibad? Mondja. Te szepen elballagsz es letiltod Belat.
2021. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1#a feltételezéseket helybol elutasitja. Igy nem lehet vele beszélni hogy" en ugy lattam hogy"


Bizonyítékokat vár, kulonben maradhatok csendben.


Még azt is megcáfolja ha azt mondom ugy erzem nem szeret. Szerinte en érzem rosszul.

2021. szept. 27. 08:41
 4/7 A kérdező kommentje:
És máris kimossa magát hogy arrol h en mit érzek ő nem tehet. Magamnak kreálok szerinte
2021. szept. 27. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor félsz szakítani vele, mert vádolni fog valamivel? Akkor meg pláne el kellene hagyni, ha úgy érzed, nem őszinte veled, manipulál. Itt nem csak az az egy gond, hogy van egy plátói szerelme, hanem hogy a gondolatai valszeg a leírásod alapján mindig más nőkön jár és hogy nem kapsz tőle ég szeretet hanem csak el vagytok a nagy ürességben.

"A szeretethiánnyal, meg inkább pszichológushoz kellene menned." Nem.

A párkapcsolatnak pont, a közös szeretet adásról, az összetartásról, az érzelmi biztonságról kellene szólnia, nehogy már az legyen a természetes, hogy szex után mindenki megy a dolgára, de az ágyon kivül nem számíthattok egymásra.

2021. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Most akkor félsz szakítani vele, "

Mondhatnám ugy, hogy inkább vele járni félek. Hogy mellette nekem ez jár tőle. És még mennyi meglepi "pofont" tartogathat egy ilyen. Még itt tartok.

2021. szept. 27. 09:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Olyan érzésem van mintha vmi illuzioban lennék és apránként okozna negatív csalódásokat.


A kaocsolat elején csak pozitív csalódásokat okozott. Nem is vettem őt komolyan eleinte de aztán a meglepik miatt mégis.


És azota 180 fok.

Pl egyenesnek ismertem meg de kiderult h nem az.

Es sok ilyen apróság azaz nagydolog nincs viszont csak sok ki apro csalodas benne.

2021. szept. 27. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!