Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik párkapcsolatot választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik párkapcsolatot választanátok?

Figyelt kérdés

1. Össze vagytok költözve az illetővel, de állandó magányba vagytok mellette. Nem beszélgettek, nincsenek impulzusok. Nem szeretitek, de igy soha nem vagytok egyedül.


2. 70 kmre arébb lakik, nagyjából 2 hetente tudtok találkozni, másfél napra. Hatalmas impulzusok, érzelmek,szorakozas, kirándulások. A végén majd előbb utóbb házasság. Minden szép és jó, de van, hogy így 2 hétig egyedül vagytok


2021. okt. 9. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyiket sem, ha ez a kettő az opció, inkább az egyedüllét. Nem kell távkapcsolat, volt már, köszi szépen, ismerem a buktatóit. Összeköltözni sem muszáj, simán lehet randizgatni és néha egymásnál aludni a szomszéd kerületből is. Vagy akkor összeköltözni, ha igény van rá mindkét fél részéről és jó a kapcsolat.
2021. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 harebell ***** válasza:
Anno a másodikat választottam, bár sokkal több km volt köztünk. Nem bántam meg, azóta együtt élünk.
2021. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez az egyiket sem annyira tipikus,


A kérdező elmondta hogy a második férfihoz vonzódik


Ha viszonozza a második akkor inkább vele kellene tervezni mint most egy olyan emberrel akivel együtt laksz de minek ugye mert semmi értelme


70 kilóméter nem sok, ha akartok fordíthattok több időt is egymásra, illetve idővel össze is költözhettek ha komolyabb lesz a dolog

2021. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2
2021. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2.

Nem a társaság a fontos, hanem az érzés, hogy valaki szeret, valakit szeretek. Olyankor hiába vagyok a lakásban egyedül, de mégsem vagyok egyedül.

Mi értelme annak, hogy folyton mellettem van valaki, de nem élvezem a társaságát, nem élvezi a társaságom, nem érzem, hogy van valakim.

2021. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem. Nekem senki sem fogja eladni azt a szart, hogy mennyire imádjuk egymást, de nem vagyunk képesek 70 km távolsággal összeköltözni. A távkapcsolat nem kapcsolat...
2021. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelműen a másodikat.

Bar nem tudom,ilyen ritka találkozással hogy lehetnek hatalmas érzelmek.

2021. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2, egyértelmű
2021. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebből a kettőből azt, ami kapcsolat.
2021. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyiket sem. Nálam a másodikból sem lenne házasság, azt nem ilyen alapra építjük.
2021. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!