Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyiket választanátok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok, a szenvedős hétvégente együtt levős párkapcsolatot vagy az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
A szenvedőset:)
2017. szept. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Az egyedulletet, hogy tudjak normalis kapcsolatot talalni. A hetvege nagyon keves, tavkapcsolatokat nem vallalok.
2017. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem is tudtam, hogy hétvégente csak szenvedni lehet.
2017. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Az egyedüllétet. Nincs olyan, akiért megéri szenvedni.
2017. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok mazochista.
2017. szept. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én a kapcsolatra szavaznék. Nem hinném, hogy azért mert csak hétvégente találkozhatunk még szenvedés lenne.
2017. szept. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
egyedullet! nemelyik parkapcsolat annyira lekorlatoz, az ember kepes a sajat egyeniseget is elveszteni. sztem az nem kapcsolat ahol hetvegente latjak egymast a parok, eltem tavkapcsolatban rudom mirol beszelek. gyakorlatilag nem vagytok benne egymas eleteben ami borzaszto. nalam egy kapcs heti min 4-5 nap talalkozas, kozos programok stb. ha ez nincs meg akkor egyedullet, amit igyekszem maximalisan kihasznalni, hetvegente filmezek, pihenek, olvasok, kozben fejlesztem magam, tanulok, sportolok es nyitott vagyok az uj kapcsolatra, ami megadhatja azt amire minden no titokban vagyik! :)
2017. szept. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Én jelenleg is ilyen kapcsolatban vagyok mégsem szenvedek. Hétköznap neten (messenger,skype) tartjuk a kapcsolatot és így is szuperül boldogok vagyunk :D Nem kell mindig egymás nyakában lenni... Vannak persze így is nehezebb pillanatok,de szeretjük egymást és nincs amit ne tudnánk megbeszélni. Az ilyen kapcsolat csak a 2 ember felfogásán múlik. Attól,hogy távolabb van és kevesebb alkalom adatik még ugyanúgy szeretem/szerethetem. Mi ebben a szenvedés?
2017. szept. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyedul
2017. szept. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

A párkapcsolatot választanám, és megtennék érte mindent, hogy ne legyen szenvedős.

Ha amúgy jól megvagytok a pároddal, akkor ezen a szenvedéses dolgom simán lehet javítani, és ha sok próbálkozás ellenére sem lesz jobb, akkor lehet leülni beszélgetni, hogy talán jobb lenne külön folytatni.

2017. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!