Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsö randi volt második nemlessz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö randi volt második nemlessz?

Figyelt kérdés
már volt 1 pár ien kérdéesm randival kapcsolatban... az elsö randi megvolt de a második valahogy nemjön össze:S mondjuk az elsönél is sokat kellett várni hogy összejöjjön de azthittem hogy ez már simábban megy. msn en amikor kérdezem akkor mindig irja hogy nemjó meg hogy haverjaival beszélte meg(ezt értem is mert még nincs semmi köztünk szabad ember) de minden percben elmondom neki hogy nagyon hiányzik meg kérdezem töle hogy mikor ér rá...stb. rengetek szivet küld irja is hogy szeret énis irom neki puszi minden van(randit majd linkelek) nah most az a kérdésem hogy nem tetszettem neki vagy komolyan nem ér rá??
2010. szept. 1. 20:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ezt is én tettem fel ez volt az elsö "randi"

2010. szept. 1. 20:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tőle megkérdeznéd, még választ is kapnál. Én a megbeszélés híve vagyok. Írd meg neki, hogy mit érzel, és végre neki is alkalma adódik elmondani, ha le akar koptatni. Így megspóroltok sok kellemetlenséget, és gyors megoldást kapsz. Bátorság.
2010. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lesz
2010. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de most is rámirt-.-

akkor mégsem akarhat lekoptatni lehet hogy csak vár most ugye suli lessz tanulnia is kell mondta hogy sokat tanul.

remélem hogy nem hülyéskedik mert ez ritka szar lenne nekem:(

2010. szept. 1. 20:30
 5/11 A kérdező kommentje:

lehet hogy megkérdezem töle:D

azért szeretnék még válaszokat kapni hogy vagy megnyugodjak vagy még idegesebb legyek

2010. szept. 1. 20:32
 6/11 nielindi ***** válasza:

A lesz igealakot magánhangzóval kezdődő szó előtt és mondat végén hosszú sz-szel

ejtjük, de más helyzetekben – az ige többi alakjaihoz hasonlóan – röviddel. Ezért a szókép

állandósága érdekében az egyszerűbb módon, azaz mindig egy sz-szel írjuk: lesz; úgy, mint a

többiben: leszek, leszel, leszünk, lesztek, lesznek.

2010. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint az anyám, okot keres arra hogy ideges legyen. Nyugodj le, ne vedd annyira komolyan a dolgokat. Ülj le vele beszélni, ha igen igen, ha nem nem. Az élet megy tovább, majd keresel más csajt, és kész.:)



nielindi: ez nagyon szép volt. komolyan. *simi*

2010. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jo de nemtudom nem komolyan venni itt a közelben néztem csajokat és eggyik sem ojan szép mint-ö. attol félek hogy ien szép és kedves lányt nem találok:S már keresek mert mindig elöre gondolkodok de nem találok még hozzá hasonlót sem:/
2010. szept. 1. 20:59
 9/11 A kérdező kommentje:
a nyelvtani kioktatást köszi megbuktam tavaj elöt nyelvtanbol bocsi ha v mit majdnem helyesen irok:D am direkt irtam rosszül:P
2010. szept. 1. 21:00
 10/11 A kérdező kommentje:
jah én jolirtam gyerekek akkor nemszoltamXD
2010. szept. 1. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!