Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randi után, hogyan tovább? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után, hogyan tovább? A zöldfülű "öreg"!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát nem vagyok fiatal, nők terén sincs tapasztalatom, had ne mondjam mennyi vagyok, és szűz, de most nem ez a lényeg, igaz, egy hátráltató tényező. Arról lenne szó, hogy pl. első randin kávézó, akármi, megvolt, második alkalommal hova érdemes pozícionálni a randevút, vagy találkozót, tök mind1 hogy hívjuk? Ja, és úgy, hogy van 40-50 km távolság köztünk. Igaz, ez autóval nem probléma, csak úgy mellékesen mondom, hogy teljes legyen a kép! Ill. eleve azt sem tudom, mikor illene megmondani, hogy mi a helyzet velem, hogy szűz vagyok, de nyilván örökké nem rejtegethetem. Amúgy azért vagyok még szűz, mert későn érő típus vagyok, a sok elutasítás visszafog, pedig nem vagyok ronda sem, de emiatt és mert gyerek arcú voltam/vagyok, szartam bele a dolgokba, elvoltam én magam, amikor kell önkielégítek, aztán csókolom! De most már ennyi idősen sokaknak házasság meg második gyerek van, szóval ideje lenne észbe kapnom, nem szeretnék egyedül megöregedni, és idővel családot is szeretnék, bár lehet, hogy 3-4-5 évig még valahogy ki kéne élnem magam. Bár erre nem sok esélyt látok. Csak találjak egy normális lányt.
2011. okt. 28. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja hány éves vagy?
2011. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nagyon fontos hogy ne olyan helyekre vidd a nőket mint ahogyan ők azt megszokták mert ebből az lesz hogy "áh egy újabb unalmas balfék". Legyél kreatív,tudd meg mit szeret és annak alapján válassz helyszínt. Most az hogy szűz vagy teljesen lényegtelen nem kell elmondanod max ha már tényleg komoly lesz a kapcsolat. Legyél domináns és mutasd meg hogy férfi vagy!
2011. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Az életkorod valóban érdekes lenne, gondolom 30 és 40 közt vagy.


Extra dolgot nem kell tenni, vagy tetszel a csajnak, vagy nem. Még viszonylag szép, napos idő van. Az első randihoz hasonló kávézós, pizzázós ilyesmi hely, az tökéletes szerintem, elötte/utána sétával, parkban üldögéléssel, és mindezek közben sok beszélgetéssel. Nem szabad görcsölni, ennyi a lényeg. Jó szerenccsét!

2011. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az következő randi mindenképpen jó jel. A csajozós közösségben szerzett tapasztalatom alapján olyan helyre vidd, ahol egyben közös tevékenységben is részt vesztek. Valahova, ami érdekel mindkettőtöket és mellette lehet sokat röhögni is és a közös élmény még inkább összehoz vele. Szerintem is lényegtelen, hogy szűz vagy-e, valahol el kell kezdeni.
2011. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hálisten még nem 30-40 között vagyok, de közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, legyen ennyi elég.


Konkrét helyeket tudtok mondani? Mert jó, érdekes, de mi minden lehet az... ? Főleg olyan, ami mondjuk nem kerül 1 vagyonba... Mert érdekes, jó helyeket lehet találni, csak az ugye rengeteg pénz, a bizonytalanért meg kár beleölni annyit, vannak csajok, akik csak szórakozásból "járnak" ilyenekkel.


De egyébként azért van ez a görcs, mert normál esetbe, igaz, kerülöm a témát, ha lehet, de mindig meg szokták beszélni, kinek ki, mi volt előtte. Én meg eleve nem tudok erről mit. Ilyenkor meg mi van? Több lehetőség. Azt gondolják, hogy eddig nem kellett senkinek, valami biztos nincs rendbe. Vagy csak simán kiröhögnek. Vagy, hogy most jön bele, és még ki fogja magát élni, csak játszik majd a lányokkal, komolyan nem vehet senki. Kb. ez a három lehetőség..


Egyébként, meg, ha már itt tartunk, hogy legyek domináns, az igazság az, hogy a hétköznapokban szeretem, ha én irányítok, de szexuálisan meg pont az alárendelt szerep vonz. Ez is ritka, emiatt is csak nehezebb a dolgom.

2011. okt. 28. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:

30 alattinak tippeltelek.

Tudnék helyeket mondani, de találj magadnak. :-)

Egy idő után hagytam, hogy a lányok mondjanak helyeket, így megismertem jobban a város lehetőségeit. (És árait.)

Ne három fogásos vacsorára hívd meg, hanem csak egy kávéra...

34 évesen váltam. Minden lány barátom azt mondta, hogy fel a fejjel, 25-28-nak nézel ki és 40 éves korig egy pasi amúgy is fiatal. Elváltnak lenni sok nő szemében akkora bélyeg, mint a te korodban szűznek lenni.

Néhány randi után olyan laza lettem, hogy a végén 3 lány közül kellett választanom.

2011. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21:41 kösz, akkor kb. átérzed a helyzetem, mivel jár egy ilyen! Nem tudom a város helyeit, szerintem túl sok lehetőség egy átlagos városba sincs, enni-inni meg bárhol lehet, az tény, viszont, itt felmerült az eredetiség kérdése, ezért ezek a beülős beszélgetős dolgok, eleve ki vannak lőve. Tényleg nem tudom, hol lenne jó, mivel nincs tapasztalatom.
2011. okt. 29. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok jól sikerült beülős randim volt. Nem attól fog elájulni a lány, hogy valami extra helyet mutatsz neki. Első randira meg nem szabad sokat költeni!
2011. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És pl netes ismerkedésnél, első alkalommal hova érdemes menni? Az is a baj, hogy én szeretek egyből rátérni a személyes találkozóra, csak ez legtöbbször nem sikerül. Mire eljutunk odáig, elég sokat beszélgetünk. Így aztán tényleg sokat számít a helyszín, mert lehet, hogy csak beszélgetéssel akkor már nem lehet feldobni a szituációt. Ötletek? Ill. azt hogy kéne beadni azt, hogy nem volt még kapcsolatom, vagy nem szexeltem.
2011. nov. 5. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!