Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseli a párotok, családotok ha a hobbitok költséges vagy időigényes?

Figyelt kérdés

Van olyan hobbitok ami költséges vagy időigényes és vagy egyedül kell csinálni esetleg a párotokat, családotokat nem érdekli? Milyen kompromisszumokat kötöttetek hogy mindenkinek jó legyen? Ha komolyabb terveid vannak azzal a tevékenységgel feladnád a kapcsolatod ha mindenáron le akarnak erről tíltani, vagy korlátozni?

Pl: ha komolyan rajzoltok, az ugye sok idő, sokat kell gyakorolni, illetve az olyan, hogy egymagad csinálod.

Költséges: kinek mi az, de ami azért rendesen tudja vinni a fizut... :)



2021. okt. 9. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én 3D modellezést, animálást gyakorlok, az is elég hosszú idő, de szerencsére a barátomnak is van hobbija, szóval amíg én animálok, ő meg azzal foglalkozik, és így nincs akkora konfliktus köztünk emiatt:)
2021. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy országos állatmentő egyesület vezetője vagyok. Párkapcsolatot szerencsére nem kell feladnom érte mert a párom is segít és támogat. A családom nem nézi jó szemmel és több olyan rokon is van aki nem érti miért csinálom és forgatják a szemüket a családi összejövetelen ha szóba kerül. De letojom őket magasról és így nincs gond. 😄
2021. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Az idő problémásabb, mint a pénz. Alkalomadtán vannak megjegyzések, de mivel egy ilyen hobbim van, elfogadják. Más kérdés, hogy látják, hogy időben pl. igyekszem alkalmazkodni (ha nem tenném, min. 2x annyi időt fordítanék rá).
2021. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Kreatívkodós egyszemélyes hobbijaim vannak nekem is. Párom néha morog, hogy jé, már megint csak úgy termett otthonra valami :D, de nem zavarja, leül mellém és ő elkockul magának addig, az is magányos hobbi. Szóval egymás mellett eggyen csináljuk a dolgot, de mégis együtt vagyunk.

Mondjuk én nem vagyok olyan típus, hogy ne szólj hozzám közben, ha te úgy rajzolsz, az nyilván másabb.

2021. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Bridzselek hetenként kétszer-háromszor. Párom pedig videot szerkeszt a régebbi külföldi nyaralásainkról, zenét keresni hozzá, szerkeszteni, szintén időigényes. Mivel én online játszom többnyire (pláne majdnem 2 éve), ezért hetenként két-három este szépen ülünk a nagyszobában egymás mellett, és mindenki a saját hobbijával foglalkozik. Különben meg egymással. Nem okoz problémát.
2021. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
A férjem szeretett volna belefogni valamibe. Én mondtam neki, hogy ha a gyereknevelést és a munkát/házimunkát továbbra is felesben csináljuk, a családi programok továbbra is ugyanúgy mennek, akkor én támogatom. Érdekes, az alvásideje rovására inkább nem csinálta.
2021. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kovpet ***** válasza:
85%

5: Amikor nem online, akkor hol? Én is szeretek kártyázni (mást), de nem nagyon tudom, hogy hol lehetne, kocsmából kidobnak valami jogszabály miatt (pedig nem pénzben játszunk), máshol meg hol, ha nem egyikünknél, de úgy nem akarunk?

Köszi!

2021. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Kb 17 éve lovagolok, ebből 13 éve saját lovam van. Előtte is sokat voltam távol, terepen szeretek lenni, sokszor egész hétvégén a család/barátom nélkül mentem. Az akkori barátom alkalmazkodott, az ő családjukban is volt ló, kijött velem. Más okból annak vége lett, majd mikor újra ismerkedni kezdtem, akkor a legelején tisztáztam, hogy lovam van bértartásban, így sokat vagyok ott és elég sokat is költök rá. Nem volt gond, most már házasok vagyunk, gyerekek vannak, így valamivel kevesebbet lovazok, de tartani ugyanúgy kell. A férjem szintén természetjáró, de ő két keréken, így amikor én tanyán voltam, ő az utakat rótta. A gyerekek pedig imádnak állatok körül lenni, nekik nagy áldás. Még úgy is megéri, hogy sokba kerül.
2021. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Néha neki is kötök valamit :D
2021. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
67%
Én 18 éves koromtól hobbi szinten járok edzőterembe és ez miatt próbálok egészségesen étkezni, ami elég költséges. A volt feleségem azért csalt meg, aztán el is hagyott a pasi miatt úgy, hogy két gyerekünk is van, mert az állítása szerint belefáradt abba amit csinálok. A mai napig rendszeresen kapom meg, hogy szerelmes vagyok magamba, semmi nem érdekel az edzésen kívül, ugyanolyan vagyok még mindig mint voltam. Szóval a hobbim miatt veszítettem el a családomat.
2021. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!