Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erős volt de a jó szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős volt de a jó szándék vezérelt!Kérlek mondjatok véleményt?

Figyelt kérdés

A párom mikor bulizik/iszik állandóan mehetnékje van, ilyenkor mindig autóba ül, hol közúton hol erdőben és gyorsan megy. Nekem ez borzasztó, sajnos az évek alatt hiába mondtam én vagy a szülei ezt neki nem hallgat senkire ilyenkor. Nem minden héten teszi ezt, csak mondjuk idén nyáron 4-5 alkalom volt rá.Az évek folyamán van több kevesebb ilyen alkalom.

Ilyenkor gyomorgörcsöm van h mi lesz vele vagy mással aki beül mellé , ne essen probléma.

Egyik éjjel elkattantam és tehetetlenségemben bejelentettem a rendőrségen! Féltem őt, szeretem, nem tudtam más eszközt.

Elmondtam neki is aztán , de vérig van sértve, nem érti meg, azt mondja nem ez lett volna az eszköze ennek, igen tudom de az eszköz sem derült ki eddig h mi lett volna a helyes eszköz erre!

Tényleg ennyire szemét vagyok?



2021. okt. 10. 11:11
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Jot cselekedtel, az ilyen köcsögök miatt sokan haltak mar meg. Ideje szakitanod vele szerintem.
2021. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
96%

Egy alkoholistával élsz, aki közveszélyes. Nem szemét vagy, hanem MIÉRT VAGY MÉG VELE TE JÓ ÉG?

Nagyjából ez.

2021. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Átérzem a sértettségét,azt gondolhatja h hátbaszúrt a lárom,de belegondolhatna h amit tesz az nem helyes és felelőtlen! Szeretem, feltem őt (is).
2021. okt. 10. 11:15
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted
2021. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd egész életében tolószékbe kerül, vagy meghal, vagy esetleg olyan állapotba kerül, amikor még meghalni is jobb lett volna, akkor majd megtanulja.


Egyébként mit keresel még mellette ha ennyire zavar?

2021. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
várj, nem alkoholista! Nem iszik hetente, csak ha buli van, idén nyár óta ez a 4-5. ilyen alkalom
2021. okt. 10. 11:16
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor nem alkoholista, "csak" közveszélyes. A hozzászólásom többi része áll.
2021. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

"Ha majd egész életében tolószékbe kerül, vagy meghal"


Vagy más artatlan valaki(k).

2021. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb is jelentsd be. Talán megmented vele egy vétlen ember életét. Hogy miért vagy vele ahhoz semmi közöm....
2021. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Szeretem, elengedni nem szeretném! Azért nehéz ez, gondoltam ez észhez téríti. Nem akarom ezt nézni ha ne adj isten lesz gyerekünk stb
2021. okt. 10. 11:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!