Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiakat kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiakat kérdeznék, szerettetek e már 40 feletti nőt, és felmertétek e vállalni a kapcsolatot? Ha nem miért nem? Kizárólag jószándékú válaszokat várok, köszönöm.

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mégpedig egyszerűen azért, mert én személy szerint nem szeretem, ha a barátnőm idősebb nálam. Jelenlegi is 11 évvel fiatalabb, és nekem ez így van jól...
2016. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz csak jövő héten leszek 30, de azért válaszolok. :)

Nekem nincs azzal gondom, ha a nő idősebb az adott kapcsolatban, de szerintem a 10 év az már kicsit sok. 34 év lenne nekem a plafon. Egy 40 körüli nővel nem hiszem, hogy ugyanaz lenne az érdeklődésünk, a gondolkodás módunk is különböző lenne, legalábbis én így látom.


29F

2016. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz már inkább 40vagyok, mint 30, de családalapításhoz túl nagy a korkülönbség. Második házasságnak/kapcsolatnak, ha már nem kell gyerek, akkor miért ne?
2016. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen fel mertem vállalni mert szeretem és boldogok vagyunk már 3 éve. 31F 45N
2016. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amikor 29 voltam, akko volt egy kapcs egy idősebb nővel és nem volt semmi bajom azzal.

Jól éreztem magam vele, sokkat tanultam tőle (sex)..


most 35 vok

2016. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!