Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó kapcsolatban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Különböző cikkekből szedtem össze az én kapcsolatomra mi jellemző.

- mikor megemlítem hogy számomra milyen fárasztó a takarítás már azt mondja erre, hogy ennyit én is megtehetek, ennyi dolgom lehet. Persze megcsinálom, de nem szeretem.

- volt már úgy hogy megharagudott azért, amiért nem mutattam meg neki egy családtagommal mit beszélek, illetve az is zavarja, hogy az internetes előzményeimet mindig kitörlöm.

- egy este mikor együtt aludtunk, elmondta mennyire zavarta, hogy az éjszaka sokat kijártam a wc-re, és hogy mi a f...szért kellett annyiszor kimennem. Azóta ha itt alszik, próbálok minél kevesebbet kimenni, hogy ne zavarjam.

- mikor együtt vagyunk nála állandó program az, hogy masszírozzam meg, illetve megkér arra, hogy a kaját vigyem be neki az ágyba. Úgy érzem ez lefáraszt engem.

- ezt úgy személyesen nem mondta, csak írta, hogy jobb ha nem hozom ki a sodrából, és hogy ő megjegyzi mennyiszer viselkedek rosszul

- ezek ellenére magához kötni még sem akar, mert olyan hogy házasság nincs eszében.

- így beszél velem, ha felidegesítem, hogy "nem elpofáztam, hogy miért nem találkozunk ma."

- most nagyon szépen viselkedik velem, máskor pedig nem.

- sokszor mondja azt hogy biztos pasizok, de olyan nagy féltékenységet eddig nem mutatott.

- egy pár alkalommal próbált arra rávenni, hogy gumi nélkül csináljuk, nem mentem bele.

- fenyegetőzött már öngyilkossággal is.


2021. okt. 10. 22:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Szerinte értem még senki nem tett annyi mindent meg, amit ő. Amiben van igazság.
2021. okt. 10. 23:30
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazó kapcsolatokban a bántalmazó fél módszeresen rombolja a másik önbecsülését, igyekszik elhitetni vele, hogy tehetetlen és értéktelen. Amikor szóba kerül a szakítás, nagyon kedves és figyelmes lesz.

Úgy tűnik, te még nem érzed elég rosszul magad ahhoz, hogy szakíts. Egy boldogtalan élet vár rád mellette valódi megbecsülés nélkül.

2021. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen pasim, elhitette velem, hogy senkinek sem kellek, amikor kiléptem a kapcsolatból, úgy éreztem magam, mint egy rakás hányás!

Aztán kiderült, hogy nagyon nem volt igaza! Ma van egy jóképű férjem, aki egy csodálatos ember! Kedves kérdező! Jobbat érdemelsz ennél, hidd el!

2021. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelező ám kapcsolatban lenni.
2021. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: azt csinálsz, amit akarsz. Amúgy jah, bántalmazó kapcsolatban élsz... És jah, te ezt keresed, neked ez a komfort. Akkor most mi a baj?
2021. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy ebből a kapcsolatból ki kell lépned, a bántalmazás minden jegyét és veszélyét magában hordozza, de te nem fogsz, mert annyi önbizalmad nincsen, mint egy csigának! Mért minősíted örök társtalanságra méltónak magadat 28 évesen? Hogyne találnál mást! De ha nem találnál, a más rabszolgájának levésnél még a szingliség is jobb! Az, hogy udvarol meg hízeleg, mikor fél, hogy a prédája kicsúszik a karmai közül, tipikus nárcisztikus viselkedés, kihasználja a butaságodat. De mi nem tudunk téged megmenteni saját magadtól, aztán majd jössz ide panaszkodni, mikor szétver, de akkor már késő lesz!
2021. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%

Már nagyon unalmas hogy minden egyes nap felteszed ugyanazt a kérdést, hetek/hónapok óta.

Nem értem, nem elég a többszáz válasz amit eddig bezsebeltél a sok egyforma kérdésed alatt?

Láthatod, senki nem tud semmi újdonságot mondani. Vagy elhagyod, vagy tűrsz mint a birka. Nincs harmadik opció.

2021. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind leírtad, és nem esett le, hogy mekkora gáz van?


"Úgy gondolom már mást nem találnék 28 évesen. Meg szeretem is őt, mostanában nagyon kedves hozzám, mióta felvetődött a szakítás gondolata."


Öhm, tényleg azt hiszed, hogy örökre ezzel az emberrel maradnád? Kihasznál, megvisel idegileg, majd ha megun, kidob. Másfelől meg nincs életkorhoz kötve a párkeresés, és cseppet sem vagy öreg. De naiv és birka annál inkább, legyen önbecsülésed!

2021. okt. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz! Te nem ezt a férget szereted, hanem mint a nyárfa reszketsz attól, hogy nem lesz párod. Az ördöggel is összeállnál, csak hogy ne legyél egyedül!
2021. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%

Most nyers leszek:

Te egy idióta vagy kérdező. Az élettársad esélyes, hogy nárcisztikus vagy pszichopata. Te vagy a személyes lábtörlője, nem szeret téged, csak kihasznál és manipulál. Aranyos, hogy mennyire megvezethető vagy, hogy írod, hogy mióta felmerült a szakítás gondolata, normálisabb, de jó. Nahát, csak nem pont így működnek a bántalmazó kapcsolatok? 😱 Az első lépés a felismerés, ami már félig-meddig sikerült neked, de úgy tűnik még nem aláztak meg eléggé, nem bántottak eléggé ahhoz, hogy valamit tegyél is ez ellen. Az a valami pedig az lenne, hogy azonnal megszakítasz vele minden kapcsolatot, és szépen elmész egy pszichoterapeutához. Ha ezt nem teszed meg akkor további kellemes szenvedést, kihasználást és hülyének nézést.

2021. okt. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!