Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó kapcsolatban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Különböző cikkekből szedtem össze az én kapcsolatomra mi jellemző.

- mikor megemlítem hogy számomra milyen fárasztó a takarítás már azt mondja erre, hogy ennyit én is megtehetek, ennyi dolgom lehet. Persze megcsinálom, de nem szeretem.

- volt már úgy hogy megharagudott azért, amiért nem mutattam meg neki egy családtagommal mit beszélek, illetve az is zavarja, hogy az internetes előzményeimet mindig kitörlöm.

- egy este mikor együtt aludtunk, elmondta mennyire zavarta, hogy az éjszaka sokat kijártam a wc-re, és hogy mi a f...szért kellett annyiszor kimennem. Azóta ha itt alszik, próbálok minél kevesebbet kimenni, hogy ne zavarjam.

- mikor együtt vagyunk nála állandó program az, hogy masszírozzam meg, illetve megkér arra, hogy a kaját vigyem be neki az ágyba. Úgy érzem ez lefáraszt engem.

- ezt úgy személyesen nem mondta, csak írta, hogy jobb ha nem hozom ki a sodrából, és hogy ő megjegyzi mennyiszer viselkedek rosszul

- ezek ellenére magához kötni még sem akar, mert olyan hogy házasság nincs eszében.

- így beszél velem, ha felidegesítem, hogy "nem elpofáztam, hogy miért nem találkozunk ma."

- most nagyon szépen viselkedik velem, máskor pedig nem.

- sokszor mondja azt hogy biztos pasizok, de olyan nagy féltékenységet eddig nem mutatott.

- egy pár alkalommal próbált arra rávenni, hogy gumi nélkül csináljuk, nem mentem bele.

- fenyegetőzött már öngyilkossággal is.


2021. okt. 10. 22:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%
Most őszintén, kit nem hozna ki a béketűrésből a kérdező?
2021. okt. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nek szeretet hanem megszokas es beletorodes/depresszio, es meg fiatal vagy 28evesen uj párt talalni. Sot meg 50-60evesen se lenne lehetetlen tarsat talalni. Itt neked kell merlegelned, h egy energia vampir bunko mellett tengodsz es uton ut szelen beled rug gyötör. Vagy keresel valakit aki mellett akar boldog is lehetsz s ugy szeret amennyire neked szukseged van ra. Nem konnyu kilepni egy toxikus kapcsolatbol de nem is lehetetlen. De gondolj bele meg1x igy akarsz tényleg megoregedni? Mikozben lehet majd elkezd csalni, ha eddig meg nem tette esetleg? Haza visz valami betegseget? Vagy felcsinal es lelep egy ujjal? Alkesz lesz? Vagy valahogy ugy alakul h osszekoltoztok. Ennel mar csak sokkal roszabb es roszabb lesz. Jobb semmi képp, o is belekenyelmesedett a dolgokba neki mar ez a normal viselkedes. Menekulj meg mielott teljesen tönkre tesz belülről. En is 28 vagyok volt ilyen kapcsolatom sot roszabb es tul későn szaltam ki belole es tönkre tett minden téren, felallni ha fel is tudok egy magamon erzem h serult vagyok es egyedul nem leszek mar a regi. Az meg h valaki kitartson egy meggyotort serult ember mellett szinte kizart, szoval te ne légy ilyen. Mentsd magad kerlek.
2021. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
29%

Ha törlöd az előzményeket, mindenki fejében megszólal a vészcsengő.


Egyszer szólt, hogy zavartad éjszaka. Mi ezzel a baj? Kva idegesítő tud lenni. De nem tiltotta meg, hogy mászkálj.


Nem akar elvenni? Azta, komoly bántalmazás.


Abban mi a bántalmazás, hogy takarítani kell? Élj koszban, mit érdekel...

2021. okt. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
91%
Fuj de undok lehet ez...
2021. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem bántalmazó kapcsolat,csak tuskó a pasi
2021. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
17%

Nekem is irtak már ilyet hogy hanyszor irom ki :D

Mintha egyedul lennék csak az oldalon.


Amugy sztem sem ez a bántalmazo kapcsolat. Szimplan önző dirogálos paraszt csak a paai

2021. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
2021. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nárcisztikus az illető. Ha jót akarsz magadnak, minél előbb kidobod, mert változni nem fog, max rossz irányba.
2021. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem találnál jobbat 28 évesen? Nem persze, hapsikám egy főnyeremény. Megmondta, hogy nem vesz el, viszont elszámoltat és kiszolgáltatja magát. Én a helyedben mindenképp benne maradnék és várnék, hátha változik a hozzáállása. Ja nem.

Hányszor írod még ezt ki?

2021. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
91%

26

Kb 3-4 kérdést láttam már ugyanezzel a szöveggel. Másoljam?

2021. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!