Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy élitek meg azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek meg azt, hogy a párotok az online térben random emberekkel tart fenn rendszeres kapcsolatot, amit titkol?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan lüke a párod, hogy nem bírja ezt úgy intézni, hogy te ne tudj róla, akkor hagyd el, mert buta szegény, és buta emberrel nem jó párkapcsolatban lenni.
2021. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mint egy szakítást. Vajon miért 😏
2021. okt. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha titkolja, miért is kellene bárhogyan megélni? Nem értem a logikát. Az enyém lebukott, és repült. Kérdezd inkábbőt, hogy hogy élte meg. Nekem megkönnyebbülés volt.
2021. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok rola es letagadja.

Ha meg is mutat pl uzenet listat az instan vagy barhol elotte töröl.

De ugy hogy azt mondja ő nem törölt.

Sajnos en meg ugy vagyok vele amig bizonyiték nincs addig minden csak üres feltételezés es ilyen "megérzés"alapon meg képtelen vagyok szakitani.


Igy probalok ismerkedni inkabb de nem megy de legalább probalok

2021. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

*Bizonyitékok eddig csak olyanra vannak hogy mielott felvett engem, like-okat törölt más csajrol.

Azaz arra van csak bizonyítékom hogy "tisztogat".

2021. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Én úgy élem meg,hogy elgondolkodok,miért kell titkolnia.

Hiszen elmondhatná,vagy teljesen normálisan tarthatna kapcsolatokat,mivel nem a tulajdonom,hanem szabad ember.Én is és ő is tartunk fenn kapcsolatokat és ez egyikünket sem zavarja.

Majd ha masról lenne szó akkor pedig őszintén elmondja.Ezért nem is nézegetjük egymás telefonjait és nem is dugdossuk azokat.

2021. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6# igen ez is így van.engem is ez gondolkodtat el, miért is erzi ugy, hogy titkoloznia kell?

En ha like-olok egy pasit, azt nem kezdem el kényszeresen törölni ha belenéz a párom a telomba. Ő miért?

Miért érzi azt hogy juj ezt meg azt törölnöm kell meg ne lássa?


Már beszéltem vele errol hogy engem ez ugy sért hogy ugy akar engem beállitani mintha mögöttem sunyiskodni kéne, meg engem megkerülni. (Mint egy anyát a akamsz gyereke amikor rosszban sántikál)

Mondtam neki hogy en ezt a szerepet nem akarom vállalni egy kapcsolatban amit "rámhuz".

En nem egy ellenor vagyok egy ffi oldalán aki elol bujkálni kell stiklis dolgokkal. Ez olyan megalázo.


Hegyibeszéd vége.

Ugyanugy törölget tovabbra is.

4-5 voltam

2021. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
milyen ‘random emberekkel’?! feltetezem, korabeli csinos csajokkal (ha csaj, akkor sracokkal), tehat valoszinu itt ismerkedesi szandek van a dologban, ha ennyire titkolozik. gyanus.
2021. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam egyszerűen nem beszélt róla, de nem is ellenőriztem, azt csinált, amit akart.

Egyszerűen csak elkönyveltem magamban, hogy ő ilyen, és szép apránként befejeztem vele.

Ő ezt nem így élte meg, és még ő van megsértődve, hogy ignorálom.

2021. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Laylah ***** válasza:
Nem kell titkolnia, nem is kérdezem. Szabadidős elfoglaltságunkból fakadóan sokat beszélgetünk online más emberekkel, főleg ő, szoktam hallani, látni, mikor beszélget másokkal, egymás mellett van a székünk. Ő is tudja, hogy beszélgetek, viszont nálam már van egy kis stikli, mert akivel írogatunk, azzal nem régen nagyon erős vonzódás alakult ki, és ezt tudja párom is, mert elmondtam neki. A sráccal próbálunk barátok lenni, néha könnyebb, néha nehezebb (mostanában már inkább könnyebb), de napi kapcsolatban vagyunk azóta is, ezt viszont nem kötöm a párom orrára, ahogy valószínűleg ő sem az ő párjáéra, mert akkor már régen kiverte volna a féltékenységi rohamaival a biztosítékot a srácnál. Szóval párom tudja, hogy beszélgetek, valószínűleg azt is sejti, hogy kivel, de nem beszélünk róla.
2021. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!