Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti megbocsájtonátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti megbocsájtonátok a párotoknak hogy egy külföldi nővel ápolt szoros kapcsolatot online térben?

Figyelt kérdés
Nincs sok hozzáfűzni valóm a fenti kérdéshez. Párom lebukott, hogy hónapok óta szoros lelki és még kit tudja milyen viszonyban áll egy nővel online térben de 1000% hogy nem tudnak és terveznek találkozni soha mert tényleg hatalmas a távolság köztük (a nő a föld másik oldalán lakik). Ti szemet hunynátok efelett?
2021. aug. 6. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy. Ezt úgy hívják érzelmi megcsalás. Ha Krisztike lenne a szomszéd utcából dugnának is. Ha megbocsátasz még Andi, Jasmin, Claire is lesz.

Minek ismerkedik idegen nőkkel? Nyilván nem fogja mondani, hogy kevés, unalmas vagy, de a lényeg ez..

2021. aug. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
12 ev utan ilyen szinten mindketten csalunk, es kozben vagy epp ezert megis nagyon szeretjuk egymast.
2021. aug. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg még ki tudja, mit csinálnak a kamera előtt. Párod mit mond, miért "társalog" ezzel a nővel? Engem nagyon is zavarna ez a személyes viszony. Nem biztos, hogy meg tudnám bocsátani.
2021. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az érdekes, hogy én ugyanebben a cipőben járok. Náluk több, mint egy éve tart ez a helyzet, nem tudom, pontosan, mi folyik a hátam mögött, a párom még csak azt hajtogatja, hogy csak barát. Ami talán rendben is lenne, csak közben a kettőnk kapcsolata a mélypontra süllyedt, a szakítás van lebegtetve jó ideje, de ennek persze a világon semmi köze az online barátnőhöz. Ja, persze...
2021. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem is azt mondta, hogy csak az egyik "rajongója" de semmi különös.

Azt mondja, hogy csak udvariasságból ír vissza a követőinek és azzal is tisztában vagyok, hogy becsúszott nála pár flörtölés is. Ezek nem zavartak különösebben de kiderült, hogy ezzel a nővel már naponta írnak egymásnak és nem csak távolságtartó "udvariaskodós" szinten nyomják. Láttam, hogy a csaj küldött magáról ledér képet neki, amit párom kért tőle, aztán meg magyarázkodott hogy ez csak férfi kíváncsiság, nem fordul elő többet.

Aggaszt, mert tényleg csak ezzel az egyel van ilyen viszonyban és tuti hogy nem fognak tudni találkozni, plátóinak látom a kapcsolatukat de akkor is megingott a bizalmam.

2021. aug. 9. 01:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az a helyzet állt elő, hogy egy évnyi online "barátkozás" után a velem való kapcsolat már unalmas, a két gyerekünk kvázi idegesíti stb. Számára ez részben biztosan egotuning, élvezi a figyelmet, nem mintha tőlem nem kapná meg, csak az már kevéssé érdekli. Én a kezdetektől tartottam attól, hogy ez lesz, és igen, aláásta a kapcsolatunkat, a bizalmamról nem is beszélve. Hiába nincs reális alapja, és még sosem találkoztak, az én uram mégis kész emiatt kitáncolni a családból. És így leszek én 40 évesen két gyerekét egyedül nevelő egyedülálló nő. Hát igen, én sem így képzeltem :(
2021. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez borzalmas, ne haragudj, hogy így ismeretlenül ezt írom a férjedre de úgy megverném! Nem ismerjük egymást de ilyet tuti nem érdemel meg egy két gyermekes családanya
2021. aug. 13. 11:50
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a párom is kap a fejére, már érik a dolog. Előbb vettem észre, hogy videchatelni fognak hamarosan (amikor majd munkában leszek). Hát ilyet!
2021. aug. 13. 11:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszi! Hát időnként én is eljátszom ám a gondolattal, hogy jól pofán csapnám egy szívlapáttal :D Legfőképpen azért, mert ezzel az online bohóckodással tönkre teszi a családunkat, a gyermekeim jövőjét, arról nem is beszélve, hogy én sem így képzeltem, hogy ez lesz, amikor együtt örültünk a srácok érkezésének.

Szerintem ők is szoktak videochatelni, nyilván szintén akkor, amikor nem vagyok ott. Ha rákérdeznék, letagadná. Én sajnos nem látok megoldást a saját helyzetemre, csak vergődöm benne főleg a gyerekek miatt :(

2021. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!