Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Online “kapcsolatot” hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online “kapcsolatot” hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Online kapcsolatként indult, szomorú vége lett. Legalább is részemről, azóta sem tudom feldolgozni. A szégyen, meg a düh még mindig dolgozik bennem, ennek fél éve. Teljesen elhagytam magam, befordultam, úgy voltam vele hagyok magamnak időt, de nem csillapodik az érzés, újra -újra előjön. Mennyi ideig tarthat ez még, és mivel tudnám felgyorsítani a folyamatot?

2021. jún. 19. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
nyugi, jövő hétre elmúlik
2021. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik jövőhétre? :D
2021. jún. 19. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szégyen és düh? Mi miatt? Mert attól is függ mennyi idő és hogyan.
2021. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 molykereszt válasza:

Minden szakítás utáni fájdalomra gyógyír a közösség.

Foglalkozz barátokkal, ismerősökkel, új emberekkel.


Jó szarul érezni magunkat, hogy aztán addig semmit se csináljunk az életünkkel, mártírokká legyünk.

Értelmes ember látja, hogy semmi értelme ennek, csak időpazarlás és csúnyább pár találunk a szánalommal :DD

2021. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!