Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy ez az exeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ez az exeit nem zavarta, és tudtak tőle aludni?

Figyelt kérdés

Párom borzalmasan horkol, (és ezt a családjában is mindenki elismeri...), olyannyira nagyon, h nemrég óta vagyunk együtt, de nem tudunk együtt aludni, ( külön szobában alszunk...), egyszerűen nem tudok a horkolásától aludni, nem lehet vele egy légtérben megmaradni...

Kérdeztem már tőle, hogy az exei, hogy bírták, de érdekesmód azok tudtak tőle aludni, és nem volt ebből gond...


2021. okt. 11. 07:40
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
74%
Mindegyik bedobta előtte a 0.25mg-os Frontint.
2021. okt. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Van erre lézerea kezeles 100 e Ft korul van csam
2021. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
*csak
2021. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk az allergiagyógyszerek jócskán segítettek. Persze lehet a párodnak más a problémája (orrsövényferdülés, orrpolip...), nálunk az allergia volt. Szépen elment a fül-orr-gégészetre kivizsgáltatni.

Lehetne annyira emberséges veled, a párjával, hogy tekintettel van a másikra is ugye...

2021. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4-es!


Párom menni is akar orvoshoz, én nekem riasztó kicsit a gondolat, hogy oda megy...

2021. okt. 11. 08:15
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Kamuzik, kizárt hogy valaki jól tudjon aludni brutálisan horkoló ember mellett. Füldugót, Frontint (0.25, hehe:), mindent bevetettem, és ez is kevés volt. Ha külön akartam aludni, azon halálosan megsértődött. Már csak ex, nem emiatt, de sokat elárul a hozzáállásáról, hogy mennyire tekinti fontosnak a másik kipihentségét IS a sajátja (és a saját komfortérzete) miatt.
2021. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, emiatt szakítottak 😅

Amúgy szerintem is kamuzik

2021. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

Én egy kicsit horkolok elvileg, de kifejezetten szerették. 😂

Lehet az apjukra emlékezteti, vagy tenylegesen érzik, hogy egy férfi van mellettük és ezért élvezik.


Én is megakarom csináltatni, de kérdés van e mit. Csak nyáron a melegbe horkolok, télen meg nem. :/

2021. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenkit zavar a horkolás, van aki simán tud mellette pihenni.
2021. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9-es!


Azt meg hogy???

Baj van a hallásukkal?

Különben mondták is neki, hogy horkol..., ha annyira nem zavarta őket, akkor minek mondták?!

2021. okt. 11. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!