Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma ebédet akartam csinálni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ebédet akartam csinálni. Párom az etkezoasztalnal akart angolul tanulni és zavarta hogy én ebédet csinálok, mert őt zavarja a skypeolasban. Jogos lehetett a kérésem hogy hadd csinalhassak az otthonomban magamnak ebédet?

Figyelt kérdés
Megjegyzem sajnos nem tudom átvinni a konyhát máshova sajnos, eléggé ügyetlen vagyok.
2020. márc. 26. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem jogos.
2020. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jogos, tudna máshol is dolgozni, ha akarna.
2020. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogos, te nem tudod átvinni a konyhát, ő viszont át tudja vinni a laptopot máshová.
2020. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam de most inkább elmentem a burger kingbe hogy ő nyugodtan tudjon ott skypeolni ahol akar.

De jó kis balhé lett belőle.

2020. márc. 26. 13:48
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ ő miért ott tanult. Ha máshol nem tudott volna, akkor egy normális párkapcsolatban együttélés esetén azt hiszem egy felnőtt ember ki tudja várni azt az egy órát az evéssel, amíg a másik befejezi a dolgát.


Ha tudott volna máshol is tanulni, akkor teljesen jogos.

2020. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Volt 3 másik szoba plusz egy kis szoba tehát effektív 4 másik szoba van és egy jobb laptop ami 800 grammos azt kellett volna arrébb vinni.
2020. márc. 26. 13:54
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Valamiert o ott akart tanulni, es alapvetoen az angoltanulas szerintem prioritast elvez az ebeddel szemben, ergo neki volt igaza, nem neked.
2020. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Ezért nem (sem) szabad garzonban, gangos bérlakásban vagy kunyhóban lakni ahol nincs elégséges terület külön is lenni.
2020. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%
Az otthoni főzés zavarta, a Burger Kingben a hangzavar meg nem?! :D
2020. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És máskor is ilyen önző és hisztis a drága párod, vagy csak ma volt rossz napja?
2020. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!