Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besokalnál ha ezt tenné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalnál ha ezt tenné a kedvesed?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy a párom folyamatosan hazudik nekem. Teljesen mindegy miről van szó, egyre többet füllent. Igaz hogy csak aprosagokban, de úgygondolom hogy apró hazugságokbol lesznek a nagyobbak majd..valamint folyton ígér, és az nem úgy van sosem.

PL. "megigerem hogy vasárnap itthon leszek veled, ez a nap a családé".. Hopp egy telefonhívás, öltözik és rohan barátoknak, kollégáknak segíteni. Nem ez a baj, csak akkor inkább ne igérné. És még akkor is ha pont egy hónapban egyszer elmennék pl fodrászhoz.. Mond már le szívem mert mennék segíteni havernak, legyél már itthon a gyerekkel. Oké.

Furcsának tartottam a viselkedését is mert ha nagyobb összeg tűnik el a kasszabol és csak rakerdek, egyből az van hogy nem mindegy neked mire költöm a pénzem én keresem?!.. Eddig nem volt ilyen sem. Oké a sajátját ő keresi de közös a kassza és semmi látszata hogy mire költötte volna. Egyszer találtam a telefonjaba hogy a Rosszlányok. Hu-n netezik. Ő csak fbozott és be dobta a reklám azért van ott az előzménybe.meg "pnem tudom hogy került oda" Hát oké ezt is elengedtem. 2 éve nem voltunk sehol, és nem is akar menni, hiába mondom. Kezdem rosszul érezni magam ebben a kapcsolatban. Csak itthon vagyok, vigyázok a gyerekre soha sehova nem megyek és újabban nagyon bunkón viselkedik velem. Nálad ez szakító ok lenne?

23/L



2021. okt. 11. 09:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos igen nehéz elfogadni de nagy eséllyel kurvázik :(
2021. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat :) végig tudtam csak hát ugye szeretem és mindig bebeszeltem magamnak hogy nem csinál semmit, de melyen mindig tudtam:)

Mostanra már elhataroztam magam, mire hazaer én már nem leszek rég itt :) el is kezdtem pakolni :)

2021. okt. 11. 10:46
 13/36 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk ugyanez volt. Igaz, én a telefonjába nem tudtam soha belenézni, de mindig mindenki fontosabb volt, mint mi. Első szóra ugrott mindenkinek, kivéve nekem. Az én kérésem mindig a ráér kategória volt. Szerintem volt nője is. Konkrétan sosem derült ki, bizonyítékom sosem volt, de kaptam infót innen, onnan.
2021. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy te szereted, nem jelent semmit a dologban. Az jelent, hogy ő téged nem tisztel és nem szeret. Ne légy hülye :)
2021. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
94%

kérdező te sem szereted már szerintem..

Lép ki ebből, éld az életed majd alakul valahogy , de ezentúl kicsit jobban próbáld megismerni egy férfi személyiségét ne pár kedves szó , jóképűség, vagy puncsi megtévesszen .

2021. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%
lépj*
2021. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
93%
Sok erőt kívánok❤️ Sokkal jobb lesz, és be ne dőlj a rizsa szövegnek.. biztos mondja majd a magáét..
2021. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2021. okt. 11. 11:21
 19/36 anonim ***** válasza:
91%
Kitartást!
2021. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
34%
23 évesen ilyen kis naív vagy, hogy elhiszed, hogy "nem tudja" hogy került oda a rosszlányok? Kurvázik, te meg hagyod neki. Nem értem, miért kell ilyen fiatalon gyereket szülni valakinek...
2021. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!