Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besokalnál ha ezt tenné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalnál ha ezt tenné a kedvesed?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy a párom folyamatosan hazudik nekem. Teljesen mindegy miről van szó, egyre többet füllent. Igaz hogy csak aprosagokban, de úgygondolom hogy apró hazugságokbol lesznek a nagyobbak majd..valamint folyton ígér, és az nem úgy van sosem.

PL. "megigerem hogy vasárnap itthon leszek veled, ez a nap a családé".. Hopp egy telefonhívás, öltözik és rohan barátoknak, kollégáknak segíteni. Nem ez a baj, csak akkor inkább ne igérné. És még akkor is ha pont egy hónapban egyszer elmennék pl fodrászhoz.. Mond már le szívem mert mennék segíteni havernak, legyél már itthon a gyerekkel. Oké.

Furcsának tartottam a viselkedését is mert ha nagyobb összeg tűnik el a kasszabol és csak rakerdek, egyből az van hogy nem mindegy neked mire költöm a pénzem én keresem?!.. Eddig nem volt ilyen sem. Oké a sajátját ő keresi de közös a kassza és semmi látszata hogy mire költötte volna. Egyszer találtam a telefonjaba hogy a Rosszlányok. Hu-n netezik. Ő csak fbozott és be dobta a reklám azért van ott az előzménybe.meg "pnem tudom hogy került oda" Hát oké ezt is elengedtem. 2 éve nem voltunk sehol, és nem is akar menni, hiába mondom. Kezdem rosszul érezni magam ebben a kapcsolatban. Csak itthon vagyok, vigyázok a gyerekre soha sehova nem megyek és újabban nagyon bunkón viselkedik velem. Nálad ez szakító ok lenne?

23/L



2021. okt. 11. 09:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
Elég kis butus vagy, ha abból, hogy azt az oldalt nézegeti + nagyobb összegek tűnnek el nyomtalanul, nem tudod összerakni, hogy mit csinál, amikor neked azt mondja, hogy "megy segíteni egy barátjának".
2021. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Igen, szakítóok lenne.
2021. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
99%
Bár végülis igazat mond, mert a f.rka az a "barát", és ilyenkor neki "segít". 😆
2021. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
A kurvázás drága dolog.
2021. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%
Azt mondja amit hallani akarsz és a stressz miatt nem is mozdulsz mellőle.
2021. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy újabb ékes felvonása a "családot vállalni társadalmi kötelezettség" dogmának, ahol az egyik fél rájön, hogy ehhez se kedve, se érzéke nincs és ez a vége.


Felelőtlen gyerekvállalás, ez az egyik legnagyobb probléma a világban jelenleg.

2021. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem megcsal, kurvákkal és nem kurvákkal is.
2021. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
3# LOL
2021. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, természetes tudtam csak nehéz magadnak ilyenkor beismerni 😃
2021. okt. 11. 09:54
 10/36 anonim ***** válasza:
96%
6 éve vagyunk házasok, sokat segít a haveroknak, de még sosem kellett fodrászt lemondanom miattuk. "Nem tudok menni Tibi, mert az asszony fodrászhoz megy, vigyáznom kell a gyerekre. Ha végzett, átmegyek." Ennyi. Meg se fordult a fejében, hogy én csináljak hülyét magamból a fodrászomnál. Sose hozna ilyen helyzetbe a férjem.
2021. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!